הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Tactical Football: המשחק הכדורגל החדש של EA

ענקית הגיימינג מפתחת לראשונה משחק כדורגל למובייל מבוסס תורות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.04.22 - 16:30

במהלך השנים האחרונות, משחקי הספורט מעולם המובייל רק תופסים יותר נפח ומושכים עוד קהל למשחקים, מיוחד עם כותרי הפיפ"א הפופולריים כמו FIFA Mobile של EA.

לאחרונה הכריזה החברה על שחרורו של משחק הכדורגל הטקטי החדש למכשיר הנייד שלכם, Tactical Football, הסובב סביב הפרמיירליג, באנגליה, ולבינתיים זמין להרשמה מראש עבור משתמשי האנדרואיד.

בדומה לגרסת פיפ"א שהרגילה, Tactical Football מתגאה באותה כמות של יותר מ-600 שחקנים מורשים אמיתיים מהפרמיירליג, כולל כל המועדונים הפופולריים ברחבי העולם. המשחק מערבב אלמנטים אסטרטגיים על בסיס תורות המעניק למשחק זווית שונה. על השחקן לבנות את קבוצת הכדורגל האולטימטיבית שהוא יכול, לתכנן את המהלכים הנכונים עם טקטיקה שעובדת. המשחק דומה לסדרת FIFA Manager הישנה למי שזוכר.

כראוי למאמן, השחקן יצטרך להעביר אימונים וללמד תרגילים מיוחדים אשר יאפשרו לו לצבור ניסיון אימון כדי לעלות את הרמה של השחקנים וצוות האימון כאחד. בדומה למשחקי האימון האחרים שרצים היום, המשחק גם כן יאפשר לצפות במשחקים על פי המידע שנמסר על ידי החברה : "Tactical Football מבטיח משחק 11v11 בזמן אמת עם כדורגל אותנטי וזוויות צילום מקרוב."

 לרוע המזל, המפתחים עדיין לא הכריזו על תאריך שחרור רשמי. מכיוון שההרשמות המוקדמות כבר בעיצומן, המשחק אינו רחוק משחרור של גישה מוקדמת. ככל הנראה, EA תשחרר את המשחק מאוחר יותר השנה אם הכל ילך לפי התוכנית. בינתיים, למי שמעוניין,יש אפשרות להירשם מראש למשחק ב-Google Play אם אתם משתמשי אנדרואיד, כדי לקבל גישה מוקדמת כאשר המשחק יעלה לאוויר.

Tactical Football, הוא המהלך הראשון של EA ביצירת ה-FIFA Universe, שנקרא ככה על ידי החברה. Tactical Football, צפוי להיות אחד מששת משחקי המובייל, ש-EA החליטה להתבסס על הצלחת FIFA Mobile. יהיה מסקרן לראות כיצד יקום FIFA מתרחב עם התוספת החדשה שלו.