הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: Dr Disrespect מכריז על בחירת הדראפט של סן פרנסיסקו 49ers

לכוכב הרשת, היה הכבוד להכריז על בחירת הדראפט עבור המועדון האהוב עליו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.22 - 09:51

במהלך סוף השבוע, ד"ר דיסריספקט (Dr Disrespect) הופיע בהפתעה באירוע דראפט ה-NFL 2022 המייצג את סן פרנסיסקו 49ers. לכוכב הסטרימינג, היה הכבוד להכריז על דראפט ה-NFL עבור המועדון האהוב עליו, סן פרנסיסקו 49ers, ואפשר לומר שגם האינטרנט והקהל האמריקני אהב את זה, השדרנים ואוהדי שאר הקבוצות לא.

אוהדי סן פרנסיסקו 49ers קיבלו בברכה את הדוקטור על הבמה ה-NFL כדי להכריז על בחירתו של הרץ האחורי של ה-LSU (אוניברסיטת לואיזיאנה) טיריון דייויס-פרייס. הופעתו של ד"ר דיסריספקט על הבמה התקבלה בתרועות מהקהל ובפרשנות משעשעת של צוות השידור שלא הכירו את הס

למי שפחות מחובר, ה-Doc הוא שחקן וסטרימר של משחקי FPS (רוב הזמן אך לא תמיד) אגרסיבי שנראה כמו גיבור פעולה משנות ה-80. "גיא ביהם" יצר את הדמות בסוף שנות ה-2000 כחלק מערוץ יוטיוב שלו, אבל בסופו של דבר הפסיק את פיתוח הדמות כדי ללכת לעבוד בחברת Sledgehammer Games כדי לעזור עם כמה משחקי קול אוף דיוטי.

למרות שהתחיל כמנהל קהילה, הוא הפך בסופו של דבר למעצב מפות ושלבים במשחקים, לפני שעזב את החברה והפך לסטרימר במשרה מלאה. חל מהעלייה בדירוג הצופים ב-Twitch, כסטרימר כריזמטי ובולט של משחקים פופולריים כמו Fortnite ו-PUBG ועד למחלוקת המסתורית מאחורי ההרחקה שלו מהפלטפורמה. דוק הפך להיות אחד מהסטרימרים הגדולים ביותר בעולם. מאוחר יותר הוא עבר ליוטיוב, שם הצליח לגייס קהל גדול ולשמור על שותפויות עם חברות כמו Mountain Dew.

לא ידוע עדיין אם ד"ר דיסריספקט יעבוד בשיתוף פעולה עם ארגון ה-NFL או עם קבוצתו האהובה, סן פרנסיסקו 49ers, אבל סביר להניח שהדוקטור ימשיך להיות באור הזרקורים בדרך זו או אחרת, הרי היום ברורה ההשפעה שיש לאושיות רשת על צרכנים וגיימרים ברחבי העולם, והדוקטור וגם ארגון ה-NFL יודעים איך לנצל השפעה זו.

מה אתם חושבים על הופעתו של ד"ר דיסריספקט בדראפט ה-NFL? והאם תוכן דומה לזה מעניין אתכם ספרו לנו בתגובות.