הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

FIFA 22 ו-Battlefield 2042 עשויים להגיע לשירות ה-Game Pass

שני הכותרים נוספו לקטלוג המשחקים בשירות, אך עד כה אין אישור רשמי מ-EA

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.05.22 - 09:25

נראה ש-Battlefield 2042 ו-FIFA 22 בדרך לצאת לשירות האקס בוקס Game Pass של מיקרוסופט. רק בסוף השבוע אנו הגיימרים, קיבלנו שני כותרי ספורט מצליחים, עם NBA 2K22 לשירות הגיים פאס ופיפ"א 22 לשירות הסוני פלייסטיישן פלוס.

למרות שעדיין לא נמסרה הודעה רשמית מחברת EA, כמה משתמשי אקס בוקס, הבחינו בשני המשחקים שעודכנו את ברשימות החנויות של מיקרוסופט, וכללו את סמלי המשחקים בגיים פאס, למרות שהם עדיין לא נוספו לשירות המנויים של מיקרוסופט. ככל הנראה לא נצטרך לחכות הרבה זמן עד שנקבל אישור לשני המשחקים.

אז נכון שעדיין אין קול מענקית הגיימינג, אך מאז ששירות המנויים של EA, ה-EA PLAY הוצע למנויים עם בשירות הגיים פאס, כותרי החברה מצאו את דרכם אל קטלוג המשחקים שמציע השירות של מיקרוסופט, לא זמן לאחר ההשקה. מכיוון שפיפ"א 22 שוחרר באוקטובר 2021 ובאטלפילד 2042 בנובמבר, זה אומר ששני המשחקים יהיו בני שישה חודשים בלבד אם הם אכן יצטרפו לספריית המשחקים של מיקרוסופט בקרוב.

מבחינת המשחקים המוצעים, במפתיע אך לא ממש, באטלפילד הוא לא בדיוק משחק מציאה. המשחק המאכזב של השנה האחרונה הוא לא בדיוק כותר ששחקנים יקפצו עליו גם אם הוא יהיה בחינם.  לאורך החודשים האחרונים מאות אלפי שחקנים נטשו את המשחק לטובת כותרים מלוטשים ופשוט יותר כיפים.

אולפן הפיתוח, DICE, שחרר לפני כשבועיים עדכון ענק אשר אמור לתקן כמות גדולה של באגים ולהכניס קצת תוכן וחיים למשחק. שבועיים אחרי ועדיין לא נראה כי יש שינוי לטובה מבחינת כמות השחקנים או הביקורות הכותר מקבל. אולי ההוספה לשירות הגיים פאס תיתן הפוש הנדרש.

פיפ"א 22 לעומת זאת, הוא משחק שזכה בהצלחה בביקורות (יחסית) וגם במכירות, איפה שבאטלפילד לא. משחק הספורט הגדול והפופולרי בעולם נחשף על שירות הפלייסטיישן פלוס לפני כמה ימים, אך ככל הנראה התכנון של EA הוא לפרוס את המשחק על כמה שיותר שירותים, כדי שיגיע לכמה שיותר קהל.

משתמשי האקס בוקס בטוח ישמחו לקבל את המשחק בשירות הגיים פאס. לרוע המזל פיפ"א 22 לא שוחרר השנה עם אפשרות קרוס פליי בין פלטפורמות שונות, אך זו עדיין הוספה מצוינת לשירות רק משתפר עם הזמן.