הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תחזיקו חזק: Modern Warfare 2 יוצא באוקטובר

המשחק יהווה המשך ישיר ל-Modern Warfare ששוחרר בשנת 2019

  25.05.22 - 14:03

תאריך היציאה של כותר היריות Modern Warfare 2 נחשף בטריילר הייפ חדש, ומעריצי הסדרה יוכלו לשחק את במשחק החדש ב-28 באוקטובר 2022. המשחק המקורי הושק אז בשנת 2009, ואחרי ההצלחה של שהכותר הראשון ב-2019, המעריצים ציפו לגרסה המודרנית יותר הזו כבר די הרבה זמן. בנוסף לאשר את תאריך השחרור של MW2, אקטיוויז'ן חשפה גם ששחקנים יראו את קפטן ג'ון פרייס ו-Taskforce 141 במשחק, כצפוי, יחד עם דמויות נוסטלגיות כגון, גוסט (Simon “Ghost” Riley), וסופ (John 'Soap' MacTavish).

נראה שטריילר גם מאשר את תאריך החשיפת הטריילר המלא של המשחק ב-8 ביוני, יום לפני תחילת אירוע ה-Summer Game Fest. סביר להניח שאז נקבל טריילר מלא עם משחקיות וכנראה עוד המון פרטים. הטריילר החדש לא מציג שום משחקיות או אפילו סצינות CGI. הקליפ מראה מזל"ט טס לו באזור נמל כלשהו או מספנה, בה הוא מציג תמונות של מספר דמויות שיהיו במשחק, בזמן שאפשר לשמוע את קפטן פרייס מדבר ברקע

לעת עתה, אנו יודעים שהכותר הוא המשך למודרן וורפר משנת 2019. אקטיוויז'ן מסרה כי משחק זה יציע את "החוויה המתקדמת ביותר בהיסטוריית הזיכיון" ואחת שמסמנת "עידן חדש" לסדרת קול אוף דיוטי. לצד ההשקה באוקטובר,  ישוחרר גם מצב Warzone חדש, שמקבל את אותו שם, רק עם הספרה 2 בסוף, המבטיח "חידושים פורצי דרך", במשחקי הבאטל רויאל.