הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

באטלפילד 2042: Zero Hour, העונה הראשונה יוצאת מחר

שמונה חודשים אחרי ההשקה, האם זה הניסיון האחרון של EA להחיות את המשחק?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.22 - 16:41
ענקית הגיימינג EA ואולפן הפיתוח DICE, חשפו כי העונה באטלפילד 2042, שקיבלה את השם Zero Hour, תצא ב-9 ביוני (מחר). כדי להתכונן להשקת העונה החדשה, אולפן הפיתוח שיחרר אתמול עדכון למשחק עם מספר גרסה 1.0.0, שמאוד מבלבל אחרי כמות התיקונים שהחברה שחררה בחודשים האחרונים כדי לייצב את המצב המזעזע שהמשחק נמצא בו. העדכון החדש יתקן מאות באגים, ובנוסף יכניס כמה שיפורים מבורכים לביצועי המשחק מבחינת קצב פריימים, ועוד תיקונים אשר משפרים את חווית המשחק.

עם חשיפת העונה החדשה, טריילר משחקיות חדש לעונה ראשונה של באטלפילד 2042, שוחרר אתמול בלילה. הטריילר חשף מסוקים חדשים יחד עם Exposure, מפה חדשה הממוקמת באזור הררי. יש גם את אוולינה ליס, הדמות החדשה שיכולה להשתמש במשגר רקטות כדי להוריד כלי רכב. למי שזוכר, העונה הייתה אמורה לצאת עוד בחודש מרץ, אך עקב הכמות הבעיות והבאגים, המפתחים בחרו לדחות את ההשקה של העונה עד שיוכלו לתקן את רוב הבעיות.

התוצאה הייתה שמעריצי באטלפילד למיניהם, נאלצו לחכות 8 חודשים מאז השקת המשחק כדי לקבל עדכון ותוכן זה. כעת, התוכן זמינן באופן חינמי לכל השחקנים כחלק מה-Battle Pass החדש של באטלפילד. ניתן להרוויח פריטים קוסמטיים נוספים, כולל סקינים אגדיים,  באמצעות גרסת פרימיום של הבאטל פאס.

מ-EA נמסר כי שחקנים עומדים לגלות שהאנימציות והתנועות הדמות הרבה יותר חלקות בסך הכל, הודות ל"שיפורים במשחקיות החיילים". בנוסף, נכנסו גם שיפורים בנשקים ושינויים מסוימים באיזון הכוללים הגברת מהירות הקליע עבור רובי צלפים ייעודיים ומקלעים קלים, ודיוק טוב יותר עבור רובי ציד.

התיקון מוסיף גם כמה דרכים חדשות להרוויח XP במשחקים,לפי DICE. כעת תקבלו בונוסים של XP על הריגת אויב שפצע או הרג לאחרונה חבר מהחוליה שלכם, או כאשר חבר לצוות פוגע ברכב שכבר שפגעתם והורג את צוות שלו. במצב המשחק Conquest, תמצאו כעת כלי רכב נוספים לשימוש במפה, והתאמות לחליפות הצניחה של הדמות סאנדנס אמורות להקל על הניווט איתם.

הכל טוב יפה, והשיפורים אכן מבורכים. האם שינויים אלו יצליחו להעיר משהו במשחק?, באמת שאי אפשר לדעת. ההנחה הרובחת שלא. חוץ מתיקונים אין יותר מדי הוספה של תוכן מעניין. וחשוב לזכור שהמשחק הבא בסדרת באטלפילד נמצא לכאורה גם הוא בפיתוח וככל הנראה מכוון לצאת ב-2024.

למרות זאת, ככל הנראה, על פי המסרים מ-EA, החברה תמשיך לתמוך בבאטלפילד 2042, אבל שוב, בהנחה שיהיה עוד משהו לתמוך בו. כמות השחקנים ירדה דרסטית, והדבר הגרוע מכל, באטלפילד כבר לא נכלל באותה רשימה עם משחקים כגון, קול אוף דיוטי, אייפקס, או פורטנייט. בנוסף לכל, EA צריכה לראות את חברת אקטיוויז'ן משחררת יום אחרי, טריילר ראשון למשחק הקול אוף דיוטי הבא בסדרה, Modern Warfare 2.