הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיפ"א 22 מגיע ל-Xbox Game Pass בסוף יוני

אחרי שהגיע לסוני בחודש שעבר,כותר הכדורגל של EA יגיע בשבוע הבא לשירות של מיקרוסופט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.06.22 - 11:26

אחרי שחברת סוני הכניסה את פיפ"א 22, לשירות המנויים שלה, פלייסטיישן Plus בחודש שעבר. סוף סוף אותו מהלך קורה גם בצד הירוק של הכביש.כותר הכדורגל הפופולרי של EA, סוף סוף מגיע אל שירות המנויים של מיקרוסופט, האקס בוקס גיים פאס.

פיפ"א יהיה זמין רק למשתמשי האולטימייט, גרסת הפרמיום של השירות שבתוכו EA מציעה את שירות המנויים שלה, EA Play. המשחק יגיע בשבוע הבא, ב-23 לחודש. אם יש לכם מנוי ל-EA Play, או מנוי לגיים פאס אולטימייט, אתם תוכלו להוריד את משחק הכדורגל האחרון מ-EA ללא עלות נוספת.

שיתוף הפעולה בין שתי החברות התחיל שנה שעברה כשחברת EA הכניסה את שירות המנויים החדש שלה, והמחליף לפלטפורמה הישנה, Origin, אל שירות הגיים פאס. שיתוף הפעולה הזה בין מיקרוסופט ו-EA הביא לשירות, כמה מהכותרים הפופולריים ביותר של החברה כגון, באטלפילד, מאס אפקט ועוד.

למרות שכולנו יודעים שפיפ"א 23 אוטוטו מגיע, (כמעט כל משחקי פיפ"א לדורותיהם שוחררו בחודשי ספטמבר-אוקטובר), ההגעה של פיפ"א לשירות המנויים של סוני ושל מיקרוסופט, היא סימן חיובי ביותר. נכון, כולנו נשחק פיפ"א 22 עד הקיץ, אך אנחנו מתקרבים ליום בו כותר פיפ"א, אולי הבא, שיוצע בשירותים אלו כבר ביום השקתו, ואז הצעה זו תהיה באמת שווה את הכסף, במיוחד שמוסיפים את הכותרים האחרים שניתנים לשחק בשירות.