הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הטריילר החדש של F1 22 מציג מצב VR בלעדי למחשב

מצב מציאות המדומה החדש במשחק המרוצים נראה פשוט פנטסטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.22 - 13:58

חברות הגיימינג, EA ו-Codemasters חשפו טריילר חדש לכותר מרוץ המכוניות בעולם של פורמולה 1, הלא הוא, F1 2022 שיציע בקרוב, לגיימרים לשחק במשחק המרוצים מצב מציאות מדומה. נציין מצב ה-VR המגיע ל-F1 22 הולך להיות בלעדי למחשב, ולא יגיע ל-PSVR של סוני. מצב ה-VR יהיה זמין דרך מצב הקריירה במשחק בשם, F1 Life, כמו כן יהיה זמין עבור מצב פורומלה 2, ונהיגה במכוניות על, (SuperCards). כל ההיבטים של המירוץ יהיו ניתנים להפעלה ב-VR, ממש מהדרך מהפיטסטופ ועד סוף המרוץ.

עבור גיימרים חדשים ומזדמנים, ה-Adaptive AI החדש שומר על שחקנים פחות מנוסים, תחרותיים לאורך כל מרוץ, עם AI יריב המותאם לרמת המיומנות של אותו נהג. המשחק גם יציע תפריטים נגישים יעזרו לשחקנים להתחיל מרוץ או מצב משחק כלשהו במהירות ללא צורך בהבנת המורכבות של הספורט. תוכניות התרגול המרעננות מציעות מגוון רב יותר עם מערכות ניקוד חדשות והדמיות על המסלול. פיצ'ר זה יעזור לשחקנים ללמוד איך "לקחת" פניות, ולאט לאט לשפר את רמת הנהיגה עד כשלמות.

F1 22 מתגאה גם בשיפורים לתכונות חוזרות, כולל מצב  My Team, המאפשר לשחקנים לבחור את התקציב ההתחלתי שלהם על סמך שלוש נקודות כניסה: עולה חדש, צ'לנג'ר ו-Front Runner. בנוסף לכל, המשחק מקבל עדכוני מסלול אמיתיים לאוסטרליה, ספרד ואבו דאבי כדי לשקף את השינויים האחרונים. F1 22 כולל גם את מצב הקריירה במשחק שתמיד זכה לשבחים, הפעם עם אפשרות לשני שחקנים, ומצב אונליין חוזר למרוצים אפיים נגד קהילת המירוצים העולמית.

ולמרות שמצב ה-VR של F1 22 - בלעדי לפלטפורמת המחשב האישי, יש עוד הרבה תכונות נהדרות שמחכות למעריצי המירוץ על קונסולות סוני פלייסטיישן, ה-4 וה-5, וכמו כן קונסולות אקס בוקס One ו-Series, כאשר המשחק יושק ב-1 ביולי.