הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי חלוץ, רונאלדו חוזר לכנף: השינוי המפתיע בפיפ"א 2022

קבלו את FUT Shapeshifters: הפורמט דרכו דירוג הכוכבים ישופר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.06.22 - 14:52

אחרי חודש (וקצת) חשיפות של שחקני השנה במצב ה-FUT של פיפ"א, חברת EA חוזרת עם פרסום חדש. פיפ"א 22 Shapeshifters, ככל הנראה הפרומו הגדול והאחרון שייצא לכותר הכדורגל עד שחרור של פיפ"א 23.

אז מה זה בכלל קלפי Shapeshifters? הקלפים החדשים האלה של רואים שחקנים מועברים לעמדות חדשות, וזוכים לשדרוג סטטיסטיקה אדיר. ניקולס פפה של ארסנל הופך לחלוץ, פייר-אמריק אובאמיאנג, הופך לשחקן כנף, וליונל מסי עובר להיות חלוץ רחבה ומקבל קלף בדירוג 99. חשיפת קבוצה מספר 2 תתקיים מחר, עם חשיפת שחקנים כמו קיליאן אמבפה, ואולי אפילו את כריסטיאנו רונאלדו.

 

.twitter.com/widgets.js" async>

שחקני Shapeshifters הראשונים, נקראים Team 1 על יד EA, שוחררו ביום שישי שבוע שעבר, ושיחרר 14 שחקנים שקיבלו קלפים טריים עם עמדות חדשות באולטימייט טים. בנוסף, כל שחקן שנבחר מקבל גם תוספת דירוג. כלומר, אז בעוד שקלף הבסיס של ליאו מסי מדורג 93 ומוקצה לאגף ימין, הפריט החדש שלו Shapeshifters מוגדר כחלוץ עם ציון 99.

חשוב לציין כי הקלפים אינם דינמיים, הם מקבלים שדרוג חד פעמי ודיי דרסטי, אך לא יכולים להשתפר יותר לאחר מכן. גם ככל הנראה לא תהיה סיבה גדולה לרצות לשדרג אותם. מסי עם דירוג 99, או אלפונסו דייויס עם 96, לא בדיוק יכולים להשתפר יותר ממה שהם. מה שכן בחירת השחקנים עם העמדות החדשות שלהם יכולה לזעזע קצת את הצורה שבה מצב המשחק אולטימייט טים עובד.

הנה רשימה השחקנים הראשונים שנוספו לאירוע ה-Shapeshifters.

שחקן מועדון תפקיד קודם תפקיד חדש
       
ליאונל מסי  פ,ס,ז' קיצוני ימני - 93 חלוץ מרכזי - 99
יונג מין סון טוטנהאם  קשר שמאלי - 89 חלוץ מרכזי - 97
אדן הזאר ריאל מדריד קיצוני שמאלי - 85 קשר אמצע - 96
אלפונסו דייויס באיירן מינכן מגן שמאלי - 82  חלוץ מרכזי - 96
פייר-אמריק אובאמיינג ברצלונה חלוץ מרכזי - 85 קיצוני שמאלי - 95
לאונרדו ספינאצולה רומא מגן שמאלי -83 קשר הגנתי - 95
יוסף עטאל ניס מגן ימני - 76 קשר אמצע - 95
פייר קאלולו מילאן מגן ימני - 69 בלם - 94
ג'רי סנט ג'וסטה מיינץ 05 בלם - 76 מגן ימני - 93
נורדי מוקיילה ר.ב. לייפציג מגן ימני - 81 בלם - 92
הקטור ביירין בטיס מגן ימני - 78 מגן שמאלי - 92

כמו שכבר נכתב, הקבוצה הבאה של קלפי FUT לאירוע ה-Shapeshifters, תשוחרר מחר, וכיאה לחדשות בכל מה שקשור לפיפ"א 22, מספר אתרי גיימינג פרסו כי רשימת השחקנים של הקבוצה השנייה כבר הודלפה לרשת. אחד הקלפים שהודלפו הוא כריסטיאנו רונאלדו שיעבור להיות קיצוני שמאלי, תפקיד שלא זר לו בעליל, עם דירוג 99, הגיוני בהתחשב בעובדה שקיבלנו את כחלוץ. עוד שחקנים שככל הנראה יופיעו הם: מרקו רויס מדורטמונד, קיליאן אמפבה מפ,ס,ז' וחברות לקבוצה, אשרף חכימי ועוד.

אנו נחכה לחשיפת הקבוצה השנייה, וכרגיל מאמר זה יתפרסם במדור הגיימינג ערוץ הספורט בהמשך. פרומו ה-Shapeshifters עד כה באמת מראה שיש לו פוטנציאל לשנות כמה דברים בחודשים האחרונים של המשחק, והוא יכול לתת כמה קלפים נחמדים ביותר לסוף מצב האולטימייט, Go out with a bang. רק צריך להיות בר מזל כדי להשיג אותם, או כרגיל לבזבז כסף. אז מה אתם חושבים על הפרומו של EA? זה מזכיר קצת את הילדות לא?, כשהיינו שמים את השחקנים האהובים עלינו כשוערים או בתפקידים שונים במגרש. אי פעם שמתם את זלאטן שוער? אולי מסי כבלם? כריסטיאנו כמו איך שהוא נראה יכול לשחק בכל עמדה במגרש. שתפו אותנו בתגובות!