הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוטיובר בנה את האקס בוקס הגדול בעולם

הקונסולה גם שברה את שיא הגינס לקונסולת האקס בוקס הגדולה אי פעם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.06.22 - 17:14
בתמונה - מייקל פיק, קרדיט - Michael Pick
בתמונה - מייקל פיק, קרדיט - Michael Pick

לחלום בגדול: יש אנשים שלוקחים את זה פשוטו כמשמעו. רוצים דוגמא? יוטיובר יחסית לא מוכר בשם מייקל פיק, הידוע (בקהילתו הקטנה שמונה כ-10,000 עוקבים), בפרויקטים "עשה זאת בעצמך" הכוללים יצירת דברים ענקיים או זעירים חשף קונסולת Xbox Series X ענקית.

הפרויקט האחרון שלו נוצר בהשראת מיקרוסופט שיצרה מיני מקרר המבוסס על האקס בוקס Series X, אז הוא החליט להגדיל את הגרסה שלו אפילו יותר. הקונסולה הענקית היא פשוט טנק, בגובה 2 מטרים ומשקלה בערך 113 קילו. בסך הכל, מדובר בגודל פי 600 מסדרה X רגילה. היא אפילו הוכרזה כקוונסולות האקס בוקס הגדולה בעולם על ידי ספר השיאים של גינס. כמובן שהיא פונקציונלית לחלוטין, ויש כמות מרשימה של תשומת לב לפרטים בבנייה.

מתחת לכל המפלצת הזאת, האקס בוקס האמיתי נראה אותו דבר, כלומר כל החומרה עדיין בתוך הקופסה, שהוברגה לאחת הקירות של הקונסולה, ואז מבינים שהכל זה בעצם מעטפת ענקית בקנה מידה של אקסבוקס אמיתי, אבל כפתור ההפעלה עובד, וכל השאר נמצא איפה שהוא צריך להיות.

מעניין שהפרויקט הזה הוא בדיוק ההפך מפרויקט אחר הקשור לקונסולות שהפך ויראלי לאחרונה. יוטיובר אחר יצר פלייסטיישן 5 Slim מותאם אישית שעוביו פחות מסנטימטר. כדי להשיג זאת הוא הסיר את כל החומרה והניח אותה במארז מותאם אישית. זה דרש ממנו להפוך את הספק כוח של הפלייסטיישן לחיצוני, והוא גם היה צריך לייצר תמיסת קירור נוזל חיצונית. ובכל זאת, התוצאות מדברות בעד עצמן, שכן היו לו טמפרטורות נמוכות בהרבה מהפלייסטיישן 5 בעיצוב סטנדרטי.