הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נחכה עוד שנה: פיפ"א 23 לא יקבל מצב קריירה מקוון

על פי הדיווחים, מצב הקריירה החדש יגיע בנפרד מהכותר של 2024 ויהיה בחינם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.22 - 14:35

אנחנו כמעט בתקופה של השנה שבה EA בדרך כלל חושפת את המשחק הבא של סדרת פיפ"א הפופולרית מאוד שלה. עם זאת, הפעם זה הולך להיות המשחק האחרון בזיכיון שייקרא פיפ"א. כפי שאתם אולי כבר יודעים, העסקה בין פיפ"א ל-EA מסתיימת בשנה הבאה, והמו"ל כבר חשף שהזיכיון שלו הולך להיות מיתוג מחדש כ-EA Sports FC מהשנה הבאה.

בעוד שהציפיות מפיפ"א 23 גבוהות עם הוספת מצב גביע העולם למשחק התואם לאירוע האמיתי שיתרחש השנה בקטאר, נראה ש-EA מעכבת כמה תכנים ושינויים שיגיע רק ב-EA Sports FC 2024 - כן יש יותר משנה עד שהמשחק הזה ייצא אבל צריך להתחיל להתרגל לשם.

השמועה מגיעה מלא אחר מאשר פרופיל ה-FUTZone הפופולרי בטוויטר. הציוץ של FUTZone טוען שמצב הקריירה המקוון של EA Sports FC יהיה חופשי לשחק ויוצא באוקטובר 2023; אנחנו מניחים שזה הזמן שבו המשחק ישוחרר, כמו בכל שנה עם משחקי פיפ"א.

מצבי קריירה מקוונים הופיעו במשחקי EA Sports אחרים כמו סדרת Madden. השאיפה של EA לפתח תכונה זו עשויה להיות קשורה לפיצול האחרון עם FIFA (חברה). מוקדם יותר השנה, מנכ"ל EA, אנדרו ווילסון, האשים את פיפ"א בהיעדר תכונות חדשות שהגיעו לכותר הכדורגל הרווחי של EA.

עם זאת, אנחנו לא יודעים אם זה היה העברת האשמה מאנדרו ווילסון כדי להגן על החברה שלו או אם לפיפ"א באמת יש דריסת רגל באילו מצבים ותכונות מוכנסים למשחק הכדורגל המורשה שלהם. עוד סיבה שאולי יכולה באמת להסביר את המצב היא, של-EA יש ככל הנראה עוד הרבה עבודה לעבוד על מספרים תכנים ופי'צרים חדשים, לפתח את המשחק, ולבדוק שהוא עובד כמו שצריך, כל זה בתוך שנה.

כמובן, אנו מציעים להמשיך לקחת את השמועות עם בערבון מוגבל אבל הודעה קרובה מ-EA בהחלט יכולה לשפוך קצת אור על מה שצפוי עבור הזיכיון, ולא נצטרך לחכות יותר מדי כי כל יום שעובר לא חוזר ואנחנו אוטוטו שלושה חודשים מההשקה.