הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

Konami מאריכה את הסכם הבלעדיות עם באיירן מינכן

כחלק מהסכם הבלעדיות אצטדיון הקבוצה יהיה זמין רק ל-eFootball

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.22 - 20:15

ענקית הגיימינג היפנית, קונאמי הודיעה על חידוש שיתוף הפעולה עם קבוצת הכדורגל באיירן מינכן. העסקה נחתמה תחילה ביולי 2019 וכעת היא מוארכת לטווח ארוך כחלק מהרחבת השותפות בין שני הצדדים. כחלק מההסכם באיירן מינכן תחשב כשותפה בלעדית של eFootball. אצטדיון הקבוצה יהיה בלעדי למשחק, כלומר לא יהיה זמין בכותר פיפ"א הבא. כמו כן, שחקני הקבוצה יקבלו סריקת פנים וגוף מפורטות יותר.

 

קונאמי כמובן הייתה מרוצה מאוד מחידוש שיתוף הפעולה: "אנחנו נרגשים להאריך את השותפות שלנו עם מועדון הכדורגל באיירן מינכן. להיות שותפים של אחד המועדונים הטובים באירופה, מציע לקונאמי ולמועדון הזדמנויות רבות.
היותם שותפים בתקופה שבה הקבוצה זכתבה במספר תארים והפכה למועדון מוביל באירופה הייתה פנטסטית ואנחנו מצפים להמשיך לשתף פעולה עם באיירן כדי להציע לאוהדים ולשחקנים אתגרים חדשים ומלהיבים".

אנדראס יונג, חבר מועצת המנהלים של באיירן מינכן, אמר, "השותפות עם קונאמי היא בעלת חשיבות רבה עבורנו מכיוון שהשוק הזה פורח והוא פופולרי במיוחד בקרב האוהדים הצעירים". יהיה מעניין לראות אם תהיה לזה השפעה על סדרת הכדורגל המצליחה של EA, שהודיעה לאחרונה שהיא מבטלת את רישיון פיפ"א ותהפוך ל-EA Sports FC בהמשך הדרך. 

בשנים האחרונות, פיפ"א עדיין הצליח לכלול את המועדונים המוצגים כשותפי קונאמי בעצמם, אבל כמה מהאצטדיונים האייקוניים של הקבוצות השותפות נעדרו מהמשחק של EA. יחד עם אליאנץ ארנה של באיירן, הקאמפ נואו של ברצלונה ואצטדיון אליאנץ של יובנטוס חסרים כולם בפיפ"א 22. לאחרונה קונאמי לא חידשה את ההסכם עם יובנטוס, ולכן המועדון מטורניר יוכל להעביר את זכויותיו גם לחברות משחקים אחרות שזה בעצם רק EA. בין קבוצות ה-eFootball החדשות שכן חתמו על חוזה בלעדיות מונזה העולה החדשה לסרייה א'.