הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משחק הבאטלפילד הבא יכלול שחקן יחיד

אחרי האכזבה מ-2042, EA כבר עובדת על עתיד הסדרה בעזרת יוצר משחקי Halo

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.22 - 16:07

תגיות: EAבאטלפילד 2042

כמעט שנה אחר השקת המשחק, וכבר ברור לכולם שבאטלפילד 2042 לא הצליח כמו ש-EA קיוותה שיצליח, אבל החברה בהחלט תקווה שהסדרה תתאושש כבר בכותר הבא. הבאטלפילד הבא, לא צפוי להגיע בקרוב, ורוב ההשערות מצביעות על 2024, אולי השנה ש-2042 היה באמת צריך לצאת. גם EA ואולפן הפיתוח, DICE, הצהירו כי הן למדו לקחים מההשקה של 2042, שהתקבלה בצורה גרועה והן ינסו לשנות תוכניות לגבי המשחק הבא בסדרה כדי לא לחזור על כל הטעויות שבעצם קרו בשנה האחרונה.

עכשיו, על פי דיווח שצץ לאחרונה ברשת, משחק הבא בסדרה נכנס תחת פיתוח. אחד האולפנים המעורבים בסדרה כעת הוא צוות חדש שהוקם בסיאטל בשנה שעברה, בראשותו של מרקוס לטו. לטו אחד מיוצרי סדרת היילו (בצד העיצוב והסיפור), ונראה שהצוות עובד על קמפיין למשחק הבא בסדרת באטלפילד. בעוד שבאטלפילד 2042, שוחרר בלי מצב לשחקן יחיד או בלי כמעט בלי תוכן גם כן, נראה שהמשחק הבא בסדרה לא יצא באותה צורה.

חברת EA פרסמה לאחרונה מודעת דרושים לתפקיד מנהל העיצוב באולפן סיאטל, והרישום הזה, באופן מעניין למדי, מזכיר מספר רב של עבודה שמתבצעת בקמפיין של שחקן יחיד. "אתם תנהלו את צוות העיצוב ואת החזון העיצובי של קמפיין באטלפילד חדש", נכתב ברשימת הדרישות לתפקיד. "התפקיד שלכם הוא לנהל את עיצוב המשחק, הנרטיב, מכניקת המשחק ומערכות המשחק כדי ליצור את החוויה האיכותית ביותר האפשרית."

בעוד שזה נראה סביר ביותר שהצוות בסיאטל עובד על משחק באטלפילד חדש, יש את אלו שמאמינים שחוויית השחקן היחיד תחת פיתוח תגיע כ-DLC עבור באטלפילד 2042. אחת הסיבות היא בכך שכותרי העבר כן קיבלו מצב לשחקן יחיד, והרי ידוע לכולם שבאטלפילד 2042 לא יצא מוכן, עם הרבה מאוד תוכן חסר, שחברת EA התחילה לשחרר רק בחודשים האחרונים.

"אנחנו מתמקדים רק בבאטלפילד 2042. בעוד שלוש שנים, אנחנו רוצים להיות מעצמת משחקי ה-FPS שחברת DICE ראויה להיות, ולשם אנחנו מתקדמים". בהתחשב בכך שמעריצים  רבים רכשו את המשחק ומאז החזירו אותו או הפסיקו לשחק, ייתכן ש-DICE תוכל להחזיר אותם עם תוכן חדש ומסקרן, בהנחה שהמהלכים הנכונים יקרו.