הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רץ ברשת: הבטא ל-Modern Warfare 2 תגיע קודם לסוני

שחקני הפלייסטיישן יקבלו גישה כשבוע לפני שחקני האקס בוקס והמחשב האישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.22 - 14:53

כמו שכבר כמעט עולם יודעים, קול אוף דיוטי: Modern Warfare 2 ישוחרר השנה ב-28 באוקטובר, וכמקובל לסדרה, הוא יציע לשחקנים הזדמנות לנסות את מצב האונליין לפני ההשקה.  ההדלפה אחרונה העלתה שהבטא הזו תגיע באוגוסט, אבל נראה שהתאריכים האלה היו חודש. לפי דיווח חדש שנכתב על ידי המדליף הסדרתי אם אפשר לקרוא לו כך, ראלף וואלב,, כי הבטא של Modern Warfare 2 מיועדת להגיע בספטמבר

עד כאן, הידיעה עצמה לא מחדשת יותר מדי. הרבה חברות גיימינג מציעות גישה מוקדמת תחת גרסת בטא או סוף שבוע חינם לאלו הרוצים לנסות את אותו משחק חדש שחברת המשחקים מציעה. הגישה לגרסת הבטא פירושה הזמנה מראש של המשחק - שאם אתם יכולים, עדיף לקנות מחו"ל כי המחירים בארץ פשוט נוראיים.

גרסת הבטא מתוכננת להתרחש במהלך שני סופי שבוע שונים בספטמבר, עם גרסה סגורה ופתוחה כאחד. הבטא הסגורה הראשונה, שזמינה למי שהזמין מראש את המשחק, תצא לדרך ב-15 בספטמבר ותמשיך עד למחרת ב-16 בספטמבר.  הגרסה הפתוחה של הבטא תימשך לאחר מכן מה-17 בספטמבר ועד ה-19 בספטמבר. אך העניין החשוב בכל התאריכים הללו שהמשחק יהיה זמין באותו זמן רק למשתמשי קונסולות הפלייסטיישן, של הדור הקודם והדור הנוכחי.

בינתיים, החל מה-22 בספטמבר, אלו שהזמינו מראש את המשחק עבור קונסולות האקס בוקס והמחשב האישי, יקבלו גישה לגרסת הבטא, כלומר שבוע אחר. החל מה-24 בספטמבר ועד ה-26 בספטמבר, לכולם בכל הפלטפורמות תהיה גישה לבטא. נותר עוד לראות איזה עוד תוכן בלעדי יגיע לקונסולות הפלייסטיישן עבור Modern Warfare 2, אם כי נראה שהחדשות על גרסת בטא מוקדמת עבור הסוני היא רק ההתחלה, בדומה להסכמים בין ענקית הגיימינג היפנית לחברת אקטיוויז'ן בעבר.

כאמור, המשחק הבא בסדרת קול אוף דיוטי מתוכנן לצאת ב-28 באוקטובר, עבור קונסולות הדור הקודם, הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס One, הדור הנוכחי עם הפלייסטיישן 5 והאקס בוקס Series S\X, וכמובן ולמחשב האישי.