ואן דייק והזאר יככבו על עטיפת פיפ"א 20

ההולנדי יופיע על מהדורת האלופות: "מיוחד לקבל הכרה כבלם". הבלגי: "לא רע בשביל בחור מעיירה קטנה בבלגיה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.19 - 17:33
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי: אדן הזאר ו-וירג'יל ואן דייק יככבו על העטיפה של פיפ"א 20 מבית EA. כוכבה החדש של ריאל מדריד צפוי להתנוסס על גבי העטיפה של המהדורה הרגילה של המשחק, בעוד הבלם ההולנדי, שזכה באליפות אירופה עם ליברפול, יופיע על מהדורת ליגת האלופות. עם זאת, יש לציין שהחברה עדיין לא פרסמה מי יופיע על מהדורת האולטימייט.

למעשה, ואן דייק יהיה הבלם הראשון שמופיע על עטיפת המשחק מאז פיפ"א 2000, אז היה זה סול קמפבל, ושחקן ההגנה הראשון מאז רוברטו קרלוס ב-2003. ואם כבר שחקני הגנה, אולי זה המקום לציין שעל המהדורה הישראלית של פיפ"א 2001 היה זה בלם וקפטן הפועל תל אביב דאז, שמעון גרשון, שכיכב על גבי עטיפת המשחק הפופולארי.

ואן דייק, שקבוצתו ליברפול חתמה לאחרונה על הסכם רב שנתי עם פיפ"א,  אמר: "שיחקתי בפיפ"א מאז שהייתי צעיר וראיתי את כל השחקנים הגדולים על העטיפה. זה טוב לקבל הכרה כבלם ואני גאה מאוד. זה לא רגיל ששחקן הגנה מופיע על העטיפה, זה מיוחד מאוד".

לעומת ואן דייק, הזאר כבר היה הפרזנטור של המשחק במהדורת 17, וצפוי לעשות זאת לראשונה במדים הלבנים של ריאל מדריד, אחרי שהשלים הקיץ את המעבר מצ'לסי תמורת 100 מיליון יורו. הבלגי צייץ על כך: "חזרתי לעטיפה של פיפ"א! לא רע בשביל בחור מעיירה קטנה בבלגיה!".