73.1% מאוהדי הפועל ת"א רוצים את אביטן

אוהדי הפועל חדרה מאוכזבים מהמאמן שפוטר

גל לפלר  15.05.19 - 20:27
אביטן (עודד קרני)
אביטן (עודד קרני)

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

שני מחזורים בלבד לסיום העונה, וניתן לומר בפה מלא שהקיץ החמים ואווירת הפגרה כבר נותנים  אותותיהם בליגת העל. האליפות הוכרעה מזמן, היורדות כבר נקבעו במחזור סיום סופר דרמטי, כאשר השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא מי תשיג את הכרטיסים הנותרים לאירופה.

אלא שביממה האחרונה, ליגת העל שוב סיפקה לנו דרמות, בדרכה הייחודית והמוכרת. משחק הכיסאות של מאמני ליגת העל המשיך אמש (שלישי) כשקובי רפואה התוודע על סיום דרכו כמאמן הפועל תל אביב עקב חילוקי דעות עם ההנהלה, כשהיום גם ניסו אביטן פוטר מהפועל חדרה וישר הוכרז כמועמד המוביל לרשת את מקומו של רפואה על הקווים במתחם חודורוב.

אפליקציית פנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט, יצאה לבדוק מה חושבים  האוהדים על הזעזועים החדשים בליגת ג'פאניקה.

רוצים גם להצטרף לפנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל?

באנדרואיד לחצו כאן

באייפון לחצו כאן

נתחיל בסיום דרכו של קובי רפואה, בפעם השניה העונה להזכירכם. על אף שנראה שהפעם הוא לא יוחזר כל כך מהר כפי שקרה במהלך העונה, רובם המכריע של האוהדים האדומים (86.2 אחוזים) סבורים שזו טעות גדולה לפטר את המאמן, שבניגוד להנהלה, הצליח להתחבב על הקהל האדום חרף העונה הקשה שעברה עליו. גם בקרב שאר אוהדי הליגה (68.7 אחוזים) חושבים שהמאמן לא היה צריך לסיים את דרכו. ומי אשם בכך? לפחות מבחינת הקהל האדום, קיימת תמימות דעים (92.8 %) על כך שהניסנובים אשמים בכך שכביכול לא אפשרו לרפואה לעבוד כראות עיניו. רק 7.2 אחוזים מאשימים את המאמן בכך שלא יישר קו עם המועדון.

ומה לגבי מחליפו האפשרי? נראה שמהבחינה הזו, אוהדי הפועל ת"א מרוצים מהבחירה, כשלא פחות מ-73.1 אחוזים מעוניינים שניסו אביטן, מי שלדעת רבים הוא מאמן העונה, יעמוד על הקווים בבלומפילד בעונה הבאה, אחרי העונה הקסומה עם הפועל חדרה. שאר המועמדים שהוזכרו כמעט ולא זכו לתמיכה בכלל ( קלינגר עם 4.4 אחוזים) ושרון מימר (2.9 אחוזים). עם זאת, 19.6 מהאדומים שנשאלו, מעוניינים במועמד אחר מהשמות שצוינו. אביטן גם זוכה לתמיכה קלה מכל אוהדי קבוצות ליגת העל, כש-52.1 אחוזים ממנו מאמין שהוא בשל לעבור ליעד הבא ולאמן את האדומים.

נסיים עם אוהדי הפועל חדרה, שפחות מפרגנים למאמנם לשעבר. רק 8.2 אחוזים מהם מאמינים שאביטן בשל לאמן קבוצה עם יותר קהל וציפיות. אולי זה נובע מהכעס ואכזבה מהמאמן, כיוון שלא פחות מ-98.7 אחוזים מאוהדי הפועל חדרה מברכים על סיום דרכו של המאמן המוערך עקב כך שלכאורה נפגש בסתר עם קבוצות אחרות על אף שסוכם מוקדם יותר העונה על המשך דרכו. 

מה דעתכם? להורדת האפליקציה:

באנדרואיד לחצו כאן

באייפון לחצו כאן