אז מי הקהל הטוב בארץ? פנאטיקוס חוזרת

הצצה לליגת האוהדים של ישראל. פרסים שווים מחכים למצטרפים

גל לפלר  02.09.19 - 16:32

תגיות: פנאטיקוס

תחילת כתבה

טרם הסתיים לו המחזור השני בליגת הבורסה לניירות ערך (קריית שמונה תארח הערב את הפועל כפר סבא) וכבר נרשם שיא חדש אותו רשמו אוהדי ליגת העל - לא פחות מ- 77,166 צופים גדשו את המגרשים בששת משחקי המחזור השני, שיא כל הזמנים בליגת העל שלנו. מדובר בנתון מעודד במיוחד אותו ניתן לזקוף כמובן לפתיחתו המחודשת של אצטדיון בלומפילד שהפגיש לדרבי תל אביבי את מכבי תל אביב ובני יהודה (26,513 צופים) וכן לדרבי החיפאי שנערך במחזור האחרון גם כן (23,400 צופים).

באירועים על כר הדשא נבחר שלא להתמקד הפעם, מעצם העובדה ששני המפגשים המרכזיים של המחזור סיפקו שתי תוצאות תיקו מאופסות, בהמשך לשני המשחקים המרכזיים במחזור הראשון (בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע והפועל תל אביב - מכבי נתניה) אשר גם לא הולידו שערים. לכן, ניתן את הכבוד לאוהדי ליגת העל ונרצה לספק לכם הצצה נוספת לליגה בה האוהדים הם אלו שמתחרים זה בזה ביציעים. פנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל בשיתוף ערוץ הספורט, כבר נכנסה לעונתה הרביעית, וזהו זמן מצוין להציג בפניכם את חוקי הפורמט של הליגה בה אתם האוהדים - הם המשחק עצמו.

רוצים גם להצטרף לפנאטיקוס, ליגת האוהדים של ישראל?
באנדרואיד לחצו כאן
באייפון לחצו כאן

כל אוהד שנרשם, בוחר את הקבוצה אותה הוא אוהד ולמעשה מקבל פלטפורמה ייעודית עבור קבוצתו, אשר שונה עבור אוהדי הקבוצות השונות. האוהדים צוברים ניקוד ממענה על משימות, שנקבעות על פי מספר קריטריונים ברורים שבוחנים את רמת האהדה שלהם לקבוצתם - קריאת כתבות אודות הקבוצה, מענה על שאלות טריוויה שבוחנות את רמת הידע שלך אודות קבוצתך, סקרים עדכניים כגון:
א. מי צריך לפתוח בשער?
ב. איזה מהחלוצים הבאים היית רוצה לראות מגיע בחלון ההעברות?
ג. מהן מדי הקבוצה המועדפים עליך?
ד. כמה חשוב לך השתלבותם של שחקני בית בהרכב?

בנוסף, את מירב הנקודות מקבלים האוהדים מהפרמטר החשוב ביותר בו אוהד נמדד - הגעה למגרש לדחוף את קבוצתך, בימיים קיציים וחורפיים, בניצחונות ובהפסדים, כשרוצים ובעיקר כשלא. האוהדים מקבלים בונוס נקודות על הוכחת צפייה של המשחק בטלוויזיה (צילום המסך) וכן הגעה למגרש עצמו תזכה את האוהד בבונוס הנקודות הגבוה ביותר - כשגם למרחק הנסיעה ולזמן ההגעה לאצטדיון יש חשיבות לא קטנה. לדוגמא, אוהד הפועל באר שבע שנסע מביתו שבדרום למשחק חוץ של קבוצתו בקריית שמונה, יקבל בונוס נקודות גבוה במיוחד.

בנוסף, לאוהדים ישנה אופציה להרכיב את ה-11 שלדעתם צריכים לפתוח במשחק הליגה הקרוב וכן תוסף חדש ומפתיע - שדה ניחושים לפני כל משחק בהם אתם יכולים לנסות ולחזות במדויק מה יקרה במשחק! כמות השערים, מי תנצח, מספר כרטיסים צהובים, מספר קרנות, תוצאת מחצית ועוד. האוהדים שיפגעו בהכי הרבה שדות ניחושים יזכו בחולצות רשמיות של קבוצתם האהובה!

למעשה, האוהד מתחרה בשתי חזיתות, בסוף כל מחזור, במקביל למתחרש על כר הדשא, גם בין הקהלים ביציעים יהיה קהל מנצח ומפסיד. שלושת קהלי האוהדים אשר צברו הכי הרבה ניצחונות במהלך העונה יזכו במוצרי עידוד מתנת ארגון 'אולטראס סטייל': דגלונים, גלילים שלטי פריסה וכל אלמנט שיוסיף לקהל האוהדים בהצגות השבועיות ביציעים. בנוסף, אוהדי כל קבוצה מתחרים בינם לבין עצמם ברמה האינדיבידואלית על התואר היוקרתי 'האוהד הטוב ביותר'. גם פה ישנם פרסים - האוהד הטוב ביותר יזכה בתום העונה בקונוסולת פלסטיישן 4, האוהד שהגיע במקום השני יקבל מנוי לעונת המשחקים הבאה.

אז אם גם אתם מרגישים שהאוהדים לא מקבלים את הכבוד הראוי להם, שנמאס לכם שרק הכוכבים, המאמנים ובעלי הקבוצות נמצאים במוקד, שאתם בטוחים שקהל האוהדים של קבוצתכם הוא הטוב ביותר ויש ביכולתם לתרום - הצטרפו לפנאטיקוס, ליגת האוהדים הרשמית של ישראל, הוכיחו את אהבתכם לקבוצה ועל הדרך זכו בפרסים שווים. קדימה פנאטיים!

מה דעתכם? להורדת האפליקציה:
באנדרואיד לחצו כאן
באייפון לחצו כאן