צפו: מדליית ארד לנבחרת ההתעמלות האמנותית

גרנד פרי חולון: הישג נאה לישראליות. תשואות לקרמקרנו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  29.05.19 - 22:23
תחילת כתבה

נבחרת ההתעמלות האמנותית זכתה הערב (רביעי) במדליית ארד בתרגיל חמשת הכדורים בגראנד פרי חולון. בכך, החניכיות של אירה ויגדורצ'יק, הוסיפו מדליה נוספת בתחרות הזו, אחרי שאתמול זכו מדליית הכסף בקרב רב. בתרגיל המשולב של החישוקים והאלות הנבחרת סיימה במקום הרביעי.

הנבחרת עלתה למשטח כנבחרת החמישית בגמר תרגיל חמשת הכדורים, וזכתה לתרועות רמות מהקהל. היא ביצעה תרגיל נהדר נקי מטעויות גדולות וקיבלה עליו ציון של 25.500. המתעמלות היו צריכות לחכות עד לציון של הנבחרת מרוסיה, הנבחרת הטובה בעולם, כשקיבלה בסופו של דבר 24.900, מה שבישר על מדליית ארד כחול לבן. ראשונה סיימה הנבחרת מאוקראינה עם 26.100 נקודות, ובמדלית הכסף זכתה הנבחרת הבלארוסית עם ציון של 25.950.

בגמר השני של הנבחרת, התרגיל המשולב של החישוקים והאלות, התרגיל לא עבר הצורה חלקה עם נפילת חישוק ויציאה שלו המשטח, טעות שגררה הורדה של שלוש עשיריות בציון. המתעמלות קיבלו ציון של 22.650, שהעניק להן כאמור את המקום הרביעי. הנבחרת האוקראינית זכתה גם בתרגיל הזה בזהב עם 26.650, הנבחרת מרוסיה סיימה שנייה עם 26.40 ובלארוס קטפה את הארד עם ציון של 25.550.

יאנה קרמקרנו בת ה-17 הייתה הנציגה הישראלית בכל ארבעת הגמרים בתחרות האישית. המתעמלת הצעירה ממכבי אשדוד סיימה במקום התשיעי בגמר החישוק, במקום השמיני בכדור, שביעי בגמר האלות ובמקום התשיעי בגמר הסרט. מבחינתה של המתעמלת, שקיבלה אהבה ענקית מהקהל, זו הייתה חוויה נהדרת ויוצאת דופן.

בנות הנבחרת: נטלי רייץ, אופיר דיין, קארין וקסמן, שי בן רובי, אלי טולדו, בר שפוצ׳ניקוב. מאמנת ראשית: אירה ויגדורצ׳יק, מאמנת וכוראוגרפית: רחלי ויגדורצ׳יק. מאמנת נוספת: נועה קדוש.