צפו בביילס בוכה: לא רוצה שהרופא יטפל בי

המתעמלת האמריקנית דיברה על פרשיית לארי נאסר ונשברה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.19 - 10:03
תחילת כתבה

כמעט שנתיים עברו מאז שהצדק עם לארי נסאר נעשה והפרשיה שזעזעה את הספורט האמריקני הגיעה לקיצה, אבל הצלקת של סימון ביילס עדיין בוערת. זוכת ארבע מדליות הזהב במשחקים האולימפיים בריו נשאלה על תיק ההטרדות המיניות של רופא הנבחרת לשעבר במהלך אליפות ארצות הברית בהתעמלות, פרצה בבכי ופצחה במונולוג קשה.

"הייתה לו עבודה אחת לבצע. ליטרלי עבודה אחת והוא לא הצליח להגן עלינו. בכל פעם שאני הולכת לרופא או לאימון אני לא רוצה לקבל טיפול, אבל אני מקבלת כי הגוף שלי כואב", סיפרה ביילס בעצבות. "אני בת 22 ובסופו של דבר אני חייבת ללכת לטיפול".

"קשה להגיע ולהתחרות עבור הארגון הזה כשאני מבינה שהם איכזבו אותנו כל כך הרבה פעמים. הייתה לנו מטרה, עשינו כל מה שביקשו מאיתנו גם כשלא רצינו והם לא היו יכולים לעשות עבודה אחת פשוטה", המשיכה ביילס. "זה פשוט קשה ואנחנו מנסות לעבור את זה. זה ייקח זמן, אני חזקה ואעבור את זה, אבל זה קשה".

כזכור, נסאר היה רופא נבחרת ההתעמלות של ארה"ב בין השנים 1996 ל-2014. בספטמבר 2016 שתי מתעמלות האשימו אותו בהטרדה מינית מה שהוביל לגל של למעלה מ-100 נשים שחשפו כי הוטרדו על ידו. בינואר 2018 גם ביילס סיפרה כי חוותה ממנו התעללות מינית והפכה לפנים של מאבק הקורבנות.