קחי כדור: 5 סיבות לנסוע איתה לטיול כדורגל

אז לא בורכת בבת זוג חובבת כדורגל? נמאס לך להסביר לה מה זה נבדל? הגיע הזמן להכניס אותה לעניינים. חמש סיבות למה כדאי לצרף אותה לנסיעת הכדורגל הבאה

גיל לוין
גיל לוין  25.10.17 - 12:16
תחילת כתבה

כמה פעמים ניסית להסביר לה שסמי עופר הוא לא חבר שאתה הולך אליו, ש-CR7 זה לא תרסיס נגד מזיקים, ושוונדה מטרופוליטנו הוא לא רוטב לפיצה? משחר הימים דבקה בכדורגל סטיגמה גברית שגרמה לנשים רבות להתרחק ולהימנע ממנו, שלא בצדק. כדורגל הוא ענף הספורט הפופולרי בעולם, היוצר שפה משותפת ומצליח לגשר על פערים חברתיים ופוליטיים בין מאות מדינות מכל העולם, ובכל זמן. וכשהמציאות היא כזו, אין סיבה שלא תצליח להדביק אותה בטירוף.

אז אם גם אתה לא נספר בין המבורכים שזכו בחברה חובבת כדורגל - אולי הגיע הזמן שתכניס אותה לעניינים. עם קצת נחישות, וראש פתוח, אולי תצליח לגרום לה לראות את מה שאתה רואה ותזכה בשותפה לגרעינים, חופש לפיפ"א לכל החיים ובגיחה לפארק דה פראנס בחופשה הרומנטית הבאה שלכם בפריז. 5 סיבות למה כדאי לך לצרף אותה לטיול הכדורגל הבא שלך.

בשביל האווירה - גם אם כבר ניסית בעבר להושיב אותה לידך בספה ולצפות במשחק (ללא הצלחה), אין כמו לחוות את המגרש במציאות. האווירה מחשמלת, האוהדים בטירוף וסביר להניח שהיא כל כך תהנה מהשירים וההווי, גם אם היא לא בדיוק תבין מה קורה על הדשא.


אולי היא תידבק בטירוף - לא מפסיקה לקרוא לך משוגע? אומרת שאתה מגזים? ייתכן שכשתעמדו שניכם באצטדיון מוקפים באלפי משוגעים, בדיוק כמוך – היא תבין את גודל הטירוף. ואולי, רק אולי, תידבק בו בעצמה. רק אל תתפלא מאוחריותר אם תנסה לנהל איתה שיחה רצינית והיא תהיה עסוקה בלבדוק סטטיסטיקות באפליקציה.


הגיע הזמן להעמיק את ההיכרות - לעיתים האקסטזה של המשחק מוציאה מאתנו רגעים יפים ויפים פחות, וייתכן שהיא תיחשף לצדדים חדשים שלא ידעה שקיימים בך. יכול להיות שזה ישעשע אותה, אולי היא תיבהל, וכדאי לקחת בחשבון שהמשחק עלול לחשוף צדדים דומים ומפתיעים גם בה. מה שבטוח, ההיכרות שלכם צפויה להעמיק.


כי היא תמיד באה עם תיק - אין אישה שלא מסתובבת עם תיק קטן או גדול ככל שיהיה, המסוגל להכיל לפחות את כל מה שהיה לה בבית, רגע לפני היציאה בהישג יד. וכמה נוח זה שיש איפה לשים את הארנק, הטלפון והמפתחות, ולהשתגע באצטדיון בראש שקט.


משתלם להיות עם אישה במגרש - שווה להיות עם אישה בין המון גברי. אישה יכולה להידחף קדימה מבלי לקבל צרור מדושן של קללות, היא תירמס בפחות ברוטליות בתור לשתייה והפיצוחים, ואם אתה מחפש שותף למשחק - ודאי תשמח לשמוע שנשים (יחד עם חיילים ונכים), זוכות מדי פעם להנחות גדולות במיוחד למשחקים בכל מיני מסגרות, והרי לך עסקה משתלמת לדייט זול.