"תגובה טיפשית של יוקיץ', חייב לשלוט בזה"

ג'ורג'ביץ' זעם על הכוכב. בוגדנוביץ': "הם בעטו לנו בתחת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.19 - 18:46
תחילת כתבה

בזמן שלראשונה מזה שנים ישנה תחושה שארה"ב פגיעה, ושאר היריבות לכתר לא ממש מרשימות במונדובאסקט הנוכחי, סרביה הפכה לאט לאט לפייבוריטית לזכייה, אבל הערב (ראשון) סדקים ראשונים במכונה המשומנת החלו להתגלות. הנבחרת של סשה ג'ורג'ביץ' נחלה הפסד בכורה לספרד, ויוקיץ', הכוכב הגדול, הורחק ולראונה, ספג ביקורת.

ועדיין, סרביה כבר תפסה את מקומה ברבע הגמר ותפגוש משוכה לא פשוטה בדמותה של ארגנטינה, אבל עוד לפני כן היא תצטרך לפתור את העניינים בין יוקיץ' למאמן. במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק, ג'ורג'ביץ' התבטא בנושא הרחקתו של הסנטר ולא הסתיר את זעמו: "לא אהבתי את התגובה הטיפשית של יוקיץ', הוא היה צריך להישאר על המגרש. הקבוצה טובה יותר כשהוא משחק, הוא חייב לשלוט בעצמו, הוא אחד השחקנים המובילים שלנו".

בנוגע להפסד אמר המאמן הסרבי: "חייבים לקבל את זה, מקווה שלא יקרה שוב". בוגדן בוגדנוביץ', היחיד שהצטיין עבור סרביה עם 26 נקודות, הוסיף: "ספרד בעטה לנו בתחת הערב". אגב, בוגדנוביץ' הפך לשחקן השני באליפות העולם שחוצה את רף 25 הנקודות, 10 הריבאונדים ו-5 האסיסטים. הראשון לעשות זאת היה יאו מינג ב-2002 מול טורקיה.

בצד המנצח, מצב רוחו של סרחיו סקאריולו היה הפוך לגמרי: "מאז הרגע הראשון ב-2009, אמרתי לריקי רוביו שהוא יהיה הפוינט גארד הפותח שלי. הוא מיוחד. הוא קרוב להגשמה מלאה של עצמו ואני חושב שהשנים הטובות שלו עוד לפניו".