"דני אבדיה ייבחר רביעי ע"י שיקגו בולס"

ע"פ מוק דראפט חדש: "מגן חכם, עם קליעה טובה לשלוש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.20 - 09:38
תחילת כתבה

עונת ה-NBA מתקרבת לרגעי השיא שלה, וכך גם הדראפט: בעוד פחות מחודשיים, ב-18.11, עולם הכדורסל יתכנס על מנת לנסות ולזהות את הדבר הבא, מי הם הכוחות החדשים שיגיעו אל הליגה, מליגות המכללות כמו גם משאר העולם.

באופן טבעי, דראפט 2020 ימקד את הקהל הישראלי בדמותו של דני אבדיה - הפורוורד הישראלי, שאמור ע"פ כל ההערכות להיבחר בעשירייה הראשונה, בדרך (אולי) לקריירה בלתי נשכחת בליגה הטובה בעולם. הבוקר (שלישי), הצטרף אל ההערכות האלה "מוק דראפט", תחזית חדשה של רשת "NBC Sports" שהעריכה: אבדיה בן ה-19 ייבחר במקום הרביעי, ע"י השיקגו בולס.

"אבדיה הוא פורוורד שגם יודע לרכז - אמור להצליח בעמדה מספר ארבע. הוא מגן חכם, שחקן שיודע לצאת להתקפות מתפרצות - מישהו שמסוגל לסגור הרבה מאוד חורים עבור שיקגו", נכתב על הישראלי. כמו כן, מציינים שם גם את הקליעה שלו מעבר לקשת: "41 האחוזים שהפגין אחרי הקורונה מקו השלוש מספקים אופטימיות". גם העובדה שנבחר ל-MVP של הליגה הישראלית, ועזר למכבי ת"א לזכות בתואר, נכנסה שם כמחמאה עבור אבדיה.

לפניו ברשימה: מינסוטה תבחר את אנתוני אדוארדס ראשונה, לאמלו בול ייקח את הכישרון שלו לגולדן סטייט במקום השני וג'יימס וייסמן ייבחר ע"י שארלוט הורנטס במקום השלישי. יש לציין כי מדובר, כמובן, בהערכה בלבד - ואת הערפל האמיתי יסיר רק הקומישינר אדם סילבר, באמצע נובמבר.