"וושינגטון בוחנת את צירופו של פורזינגיס"

דיווח מפתיע. בארה"ב החמיאו למחליף של אבדיה בחמישייה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.02.21 - 08:58
תחילת כתבה

בוחנת את השוק: בארה"ב מדווחים שוושינגטון בודקת את האפשרות לצרף בטרייד את קריסטפס פורזינגיס. בשבוע האחרון הביג מן המאכזב של דאלאס הוזכר כמועמד לעזוב את המאבריקס, דבר שזכה להכחשה מצד הנשיא מארק קיובן, אבל הדיבורים סביבו ממשיכים לצוף בארה"ב.

"מלבד גולדן סטייט, גם וושינגטון חושבת ברצינות על פורזינגיס", נכתב ב-FortyEightMinutes, "הוויזארדס מחפשים גבוה שישלים את ווסטברוק ובראדלי ביל, ופורזינגיס בשיאו בהחלט יכול להיות אחד כזה".

בינתיים, ב-ESPN וב"אתלטיק" עדיין לא הצטרפו לאותו דיווח, אבל חרושת השמועות סביב פורזינגיס בכלי התקשורת השונים בהחלט יכולה לרמוז על מהלך שיקרה בקרוב בגזרה שלו. בכל מקרה, אם הלטבי אכן יעבור לוויזארדס זה יכול להיות רק בטרייד, שייאלץ את הקבוצה מהבירה לוותר על שחקנים.

בינתיים, מי שהחליף את דני אבדיה בחמישייה, גריסון מתיוס, זכה למחמאות בפודקאסט של ה"אתלטיק".  "החמישייה עכשיו היא טובה יותר משהייתה בתחילת השנה", הפרשן פרד כץ טען, "גריסון מתיוס מאזן את הקבוצה. הוא מגן כמו שחקן פוטבול, חותר למגע, משגע את אלו שהוא שומר עליהם, והוא בחמישייה בגלל ההגנה והאנרגיות שהוא מביא. זו הייתה החלטה טובה מאוד של סקוט ברוקס לעשות את השינוי הזה".