"עדיין לא עשינו כלום": ביל נשאר ממוקד

הכוכב של וושינגטון עם הרגליים על הקרקע. וגם: הנתון העגום של דני אבדיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.21 - 08:13
תחילת כתבה

רק תנו לה לפגוש את הגדולות. וושינגטון גברה בשיניים הלילה (בין חמישי לשישי) 110:112 על דנבר ושוב הוכיחה שלמרות המאזן שלה שעומד על 18:12, היא יכולה להסתכל לכל קבוצה בלבן של העיניים. אם נביט בדף הסטטיסטיקה, נגלה שבאופן מפתיע הוויזארדס מחזיקים במאזן 5:7 מול קבוצות עם 50% הצלחה ומעלה, ומאזן 13:5 מול קבוצות עם 50% הצלחה ומטה.

על אף שהוביל את קבוצתו לניצחון שישי בשבעה משחקים עם 33 נקודות, בראדלי ביל נותר עם הרגליים על הקרקע. "עוד לא עשינו כלום, לעזאזל", אמר הכוכב בסיום. "ניצחנו כמה משחקים אבל עדיין ישנם כמה הרגלים שאנחנו רוצים לתקן". סקוט ברוקס, לעומת ביל, לא הסתיר את האופטימיות: "יש לנו קבוצה נהדרת".

לאחר ההתמודדות, האקס פקטור ראול נטו (15 נקודות, 4 אסיסטים ו-5 חטיפות) אמר שכל שחקן בסגל של וושינגטון יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות כדי שהקבוצה תנצח. לטענתו, בשלבים המוקדמים יותר של העונה השחקנים לא ידעו מה תפקידם. אם יש אמת בדברי הרכז הברזילאי, המצב של דני אבדיה עלול להיות בעייתי משחשבנו.

לראשונה בקריירה של אבדיה, הוא סיים משחק עם 20 דקות על הפרקט וזריקה אחת בלבד. למעשה, ב-31 הדקות האחרונות שלו על הפרקט, הרוקי הישראלי עומד על שתי נקודות (1 מ-3 מהשדה), שלושה ריבאונדים ואסיסט. בהמשך לדבריו של נטו, האם זה התפקיד הייעודי של אבדיה? נצטרך לחכות ולגלות. ב-02:00 בין שבת לראשון וושינגטון יארחו את מינסוטה, מולה אבדיה קלע 11 נקודות בחוץ.