"הרימו ידיים": חשש בוויזארדס למעמד אבדיה

עיתונאיי וושינגטון על הדעיכה של הרוקי: "7 דקות?! מחריד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.21 - 18:47

תגיות: דני אבדיה

תחילת כתבה

פתיחת העונה אמנם החדירה בקהל הישראלי המון תקווה, אבל ככל שהימים עוברים - כך המעמד של דני אבדיה בוושינגטון מתערער. הערב (שני), שמו של הישראלי עלה בפודקאסט "Locked On Wizards" - בו התייחס העיתונאי, בן מהיץ', לדעיכה של הרוקי.

"שבע דקות, זה מחריד, בוא נקרא לילד בשמו. הוא אחד השחקנים הכי מוכשרים בסגל, רק בן 20, אבל שבע דקות?! זו החלטה מפוקפקת של סקוט ברוקס. זה סיפור בהמשכים, איך משתמשים בדני אבדיה. הוא רק הגיע לארה"ב, הוא צעיר, ה-NBA חדש לו, חייבים להרים לו את הביטחון. וושינגטון חייבת לעשות עבודה טובה יותר בלשלב אותו. שחקן בגילו, עם היכולות שלו, יכול להיות אבן פינה במועדון הזה - אבל הוא מתחיל לקבל את היחס של טרוי בראון".

"המשחקים הקרובים הם הזמן כדי לפתח שחקנים צעירים, סקוט ברוקס חייב לתת להם ללמוד מהטעויות שלהם. לאבדיה מותר לטעות, הוא לא משחק מספיק ולא זורק מספיק. הוא צובר עבירות מהירות, זה מתסכל אותו ונראה שהקבוצה הרימה ידיים בנוגע אליו. חבל, צריך לשלב אותו יותר בהתקפה ולשמור על הביטחון של גבוה".

"אני לא בחדר ההלבשה, אני לא יודע איך ברוקס, ווסטברוק וביל גורמים לשחקנים הללו לא לאבד את הביטחון, אבל חייבים לתהות - אבדיה עבר מהחמישייה לפירורים מהספסל, וזה גורם לך לשאול האם מתנהגים איתו כמו שצריך. הוא יכול לצמוח הרבה אם ישחק מול קוואי לנארד ופולו ג'ורג'. בסופו של דבר, לא משנה מה יקרה העונה, בין אם הם יגיעו לפלייאוף או לא, הדבר הכי חשוב הוא לפתח צעירים כמו אבדיה ורוי האצ'ימורה".