"הכדורסל של ברוקס רע, דני מהטובים בסגל"

מאמן וושינגטון ספג אש: "אי אפשר לשחק רק עם שני שחקנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.21 - 17:25

תגיות: NBAדני אבדיה

תחילת כתבה

התקופה האחרונה הייתה לא פשוטה עבור דני אבדיה, ולא בטוח כלל שהיא הסתיימה, אבל הלילה (בין שלישי לרביעי) הוא הראה לקהל הישראלי את האור בקצה המנהרה. אחרי 14 משחקים רצופים, הרוקי הישראלי קלע שוב בספרות כפולות - אך גם הוא לא הצליח למנוע 125:111 מול ממפיס.

ולמרות זאת, בוושינגטון התרשמו לטובה מאבדיה. הבוקר היה זה סקוט ברוקס, מאמן הוויזארדס, שניסה להרגיע את הרוחות סביבו ואמר שהוא "אוהב אותו והחברים לקבוצה אוהבים אותו". ברוקס הוסיף: "לפני המשחק דיברתי איתו ואמרתי לו שאני גאה בו. הוא ימשיך להתפתח ולהשתפר ככל שהעונה תתקדם, הוא יהיה שחקן טוב".

ברוקס, מתברר, לא לבד. בפודקאסט "Locked On Wizards", המלווה את וושינגטון לאורך העונה, עיתונאיי וושינגטון ניתחו את ההופעה של אבדיה. "היה לו משחק טוב, זה דני אבדיה שצריך להשתמש בו" אמר בן מהיץ'. "הוא היה נראה כמו שחקן NBA, ולמה? כי הוא זרק לסל. הוא צריך להעז יותר כי הוא באמת מוכשר. צריך לתת לדני יותר דקות, סקוט ברוקס צריך לחשוב יותר יצירתית, הוא משחק תמיד אותו דבר - על ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל. הוא צריך לשנות את תבניות ההתקפה ולהפסיק להיות מבוסס רק על שני שחקנים. צריך לשלב יותר שחקנים, ודני הוא אחד מהם".

העיתונאי אנתוני קיטאדינו הוסיף: "דני אבדיה צריך לקבל דקות עקביות. אתה תראה אותו מתפתח אם יקבל יותר דקות. שישלבו אותו יותר. זה כדורסל רע ולא יצירתי לשחק רק על שני שחקנים. ברור שדני אבדיה הוא אחד מהשחקנים הטובים בקבוצה".