"דני אבדיה והוויזארדס זו התאמה רעה"

בוושינגטון ביקרו את השידוך: "זה ישתנה רק אם ברוקס ילך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.21 - 21:06
תחילת כתבה

ב-18.11.2020, אנשי הכדורסל הישראלי המתינו בציפייה לליל הדראפט של דני אבדיה. בין המתח, ההתרגשות והספקולציות, היה ברור לכולם כי הכי חשוב שאבדיה ימצא את עצמו במועדון וקבוצה שיתאימו לו. אך האם כך באמת קרה לאחר שוושינגטון וויזארדס שמה את ידה על היהלום? אפשר להגיד בעדינות שתשובת הקהל הישראלי לשאלה זו היא שלילית, וכך גם חושבים האנשים בוושינגטון עצמה.

בפודקאסט "Locked On Wizards" ניתחו את מידת התאמתו של הישראלי לקבוצה של הוויזארדס. "העובדה שאנחנו מדברים על הנושא הזה מאכזבת, אבל זו שאלה נכונה בגלל שנכון לעכשיו מדובר בהתאמה רעה בין אבדיה לקבוצה", אמר הפרשן בן מהיץ', והוסיף: "זה נחמד שהוא מקבל דקות, אבל זה לא משנה דבר אם לא משתמשים בו נכון. הוא יותר מדי מוכשר מכדי שישתמשו בו כמו שעושים עד כה".

גם שותפו של מהיץ' לפודקאסט, אנתוני סיטאדינו סבור שההתאמה בין אבדיה לקבוצה לא טובה, בלשון המעטה: "יש סימן שאלה ענק בנוגע לשאלת ההתאמה של אבדיה לוושינגטון. במצב הנוכחי דני צריך להילחם על כל נקודה שהוא קולע, כי אם הוא מוסר את הכדור הוא פשוט לא יקבל אותו בחזרה. הוויזארדס נותנים את הכדור כל פעם מחדש לווסטברוק או לביל, בזמן שדני נשאר לבד".

צמד הפרשנים הצביעו על המאמן, סקוט ברוקס, כגורם האחראי למצבו הבעייתי של אבדיה: "הדרך היחידה שהמצב של אבדיה ישתנה היא אם צוות האימון יוחלף. וושינגטון צריכה מאמן שיבין שדני הוא לא קלעי בלבד, הוא שחקן ורסטילי שיכול ליצור. נראה שהצוות הנוכחי פשוט לא מבין את העניין הזה ולכן לא יכול ליישם את זה".