הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שאלת 62 המיליון: אופטימיות בוושינגטון

הוויזארדס בודקים אפשרויות לחיזוק הקבוצה בזמן שביל שוקל את עתידו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.22 - 18:16

וושינגטון וויזארדס ממשיכה להעסיק את תקשורת הספורט האמריקאית והיום (רביעי) ESPN כתבו בהרחבה על העתיד של הוויזארדס לקראת סיום העונה. הפרשן הבכיר בראיין ווינדהורסט התייחס לצומת הדרכים של הקבוצה, כאשר בראדלי ביל עלול לעזוב בסיום העונה כשחקן חופשי.

"וושינגטון מתבססת על האמון הדדי בינה לבין ביל בעוד היא בודקת אפשרויות לקראת הדד-ליין", כתב ווינדהורסט. "הם מוכנים לפעול מתוך אמונה שביל יחתום מחדש". הוא התייחס לכך שביל לא צפוי לחתום על הארכת חוזה, אך וושינגטון יכולה להציע לו יותר מכל קבוצה אחרת - 241 מיליון דולר ל-5 שנים לעומת 179 מיליון ל-4 שנים, הפרש של 62 מיליון דולר.

הם אמנם במקום השמיני במזרח אך נחלשו אחרי פתיחת עונה טובה ורחוקים מהשישייה הראשונה, לפי ווינדהורסט. הם בודקים עוד אפשרויות, אך ווינהורסט רמז שחוסר עשיית טרייד עלול לפגוע בסיכויים של ביל להישאר.

במקביל, הכתב התייחס גם ליוטה ששוקלת לעשו טרייד בצל השבועות האחרונים בהם הקבוצה הדרדרה מאוד בלי רודי גובר, שלא שיחק. הם מחפשים שחקן דומה לארון גורדון, לפי מקורות בליגה. ג'רמי גרנט הוזכר כמועמד, אך לא סביר שהג'אז יצליחו להציע עליו הצעה שתהיה מספיק גבוהה.