זלאטן נגד מאמן שבדיה: "בדיחה מוחלטת"

החלוץ נגד אנדרסון: "חסרי יכולת חונקים את הכדורגל השבדי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.09.20 - 14:33
תחילת כתבה

זלאטן איברהימוביץ' אומנם לא שיחק במדי נבחרת שבדיה יותר מארבע שנים, אך זה לא מונע ממנו לעלות לכותרות בארצו, הפעם אחרי ההפסד 1:0 של הנבחרת הסקנדינבית לאלופת העולם צרפת. החלוץ תקף את המאמן יאנה אנדרסון, וכינה אותו "בדיחה מוחלטת".

סלע המחלוקת היה הרכש החדש של יובנטוס, דיאן קולוסבסקי, שלמרות שהציפיות לא פתח בהרכב של המאמן יאנה אנדרסון, ונכנס רק ל-20 הדקות האחרונות. "זה היה מאוד מוזר. אבל אני מכבד את ההחלטה", אמר הכישרון בן ה-20 אחרי המשחק.

"קיוויתי לשנות את המשחק כשנכנסתי", סיפר קולוסבסקי והודה: "אבל בכנות, הייתי בהלם מזה שלא פתחתי. כי הרגשתי ממש טוב באימונים. אני רק יכול לקוות שאפתח במשחק הבא, אבל אני לא באמת יודע מה יקרה".

אנדרסון עצמו לא ממש אהב כשנשאל רבות במסיבת העיתונאים על קולוסבסקי: "נראה אם הוא יקבל יותר דקות ביום שלישי נגד פורטוגל. יש לו איכויות נהדרות והוא יגדל לתוך התפקיד בסופו של דבר. עכשיו נוכל בבקשה לדבר על אלה שכן שיחקו ועשו את זה טוב? אני חושב שזה הרבה יותר מעניין".

זלאטן, שכבר לפני מונדיאל 2018 טען שהסיבה שהוא לא בנבחרת היא גזענות, צייץ בתגובה לדבריו של אנדרסון: "בדיחה מוחלטת! זו עוד הוכחה לכך שאנשים חסרי יכולת נמצאים בעמדות שגויות וחונקים את הכדורגל השבדי".