הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניקולו זאניולו: רומא אישרה שהוא שוב קרע את הצולבת

כוכב נבחרת איטליה נפצע ב-0:! על הולנד, יעבור ניתוח וצפוי להיעדר עד פברואר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.20 - 11:15

כמה חוסר מזל יכול להיות לשחקן אחד? ניקולו זאניולו נחשב לדבר הבא בכדורגל האיטלקי, שכן הקשר בן ה-21 של רומא הפגין בשתי העונות האחרונות יכולות מצוינות בסרייה א', מה שהעניק לו מקום בנבחרת. בינואר האחרון הוא נפצע ברצועה הצולבת הקדמית ורק הקיץ חזר לפעילות מלאה, ואמש (שני) זה קרה לו שוב.

על פי דיווח של הכתב הבכיר ב"סקיי איטליה", פבריציו רומנו, זאניולו שוב נפצע בצולבת במשחק נגד הולנד (שהסתיים ב-0:1 לטובת האזורי) והוא ייעדר מהמגרשים לפחות עד חודש פברואר. הקשר המוכשר ייאלץ לעבור ניתוח, שנקבע כבר למחר. בהמשך היום גם רומא אישרה את הדיווח וכתבה בציוץ בעמוד הטוויטר הרשמי של המועדון כי מדובר בקרע מלא ברצועה, משהו שהבחינו בבדיקת ה-MRI.

הפציעה התרחשה בדקה ה-41, וזאניולו ירד לספסל בהליכה, אך עם פרצוף מודאג מאד. בתקשורת האיטלקית היו כבר דיווחים מעודדים מכך שראו אותו עוזב את המתחם ללא קביים, אולם הבוקר כולם קיבלו את הבשורה הלא פשוטה.

אפילו המאמן רוברטו מנצ'יני היה אופטימי בראיון בסוף המשחק לפני האבחון החדש הבוקר: "הוא היה מאד מודאג, אבל נרגע ממש לאחר מכן. זה לא כל כך כאב לו, אז בתקווה שזה לא כל כך חמור כפי שזה היה לו בפעם הקודמת".