הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אברהם, צ'ילוול וסאנצ'ו נופו מסגל אנגליה

השלושה ייעדרו מול ווילס בשל הפרת הנחיות ובספק לבלגיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.20 - 21:41

אחרי שהפרו את ההנחיות ובילו במסיבת יום הולדת של כוכב צ'לסי - תמי אברהם, בן צ'ילוול וג'יידון סאנצ'ו הוצאו מסגל אנגליה למשחק הידידות מול ווילס מחר (חמישי) ועלולים להיעדר גם מהמשחק מול בלגיה בליגת האומות בראשון. שילובם מול בלגיה תלוי בתוצאות הבדיקה שערכו.

השלושה, כזכור, בילו ביום הולדתו של אברהם - במסיבה שכללה התקהלות של יותר משישה אנשים, כמנוגד לחוק בבריטניה. כולם התנצלו על מעשיהם, אך לאחר התקרית בחלון הקודם, בה פיל פודן ומייסון גרינווד זימנו בחורות לחדרם במלון וגם כן הפרו את ההנחיות, בנבחרת האנגלית החליטו לנקוט בצעדים.

"אנחנו צריכים לוודא שהקבוצה כולה מוגנת", אמר מאמן הנבחרת, גארת' סאות'גייט. "לוחות הזמנים בתקופת הדגירה מורכבים, עלינו לנהל את זה הכי טוב שאפשר". אגב, לטענתו של דומיניק קלברט-לווין, שזומן בשבוע שעבר לראשונה לסגל הנבחרת, סאות'גייט הזהיר את השחקנים מהתנהגותם.

"בתחילת השבוע ערכנו פגישה טובה", אמר סאות'גייט. "דיברנו על האחריות שכרוכה בלהיות שחקן נבחרת אנגליה, וכיצד אור הזרקורים שונה. הם צריכים לזכור את זה, זה כבוד לשחק באנגליה. כולנו טעינו, גם לי היו לילות בחוץ כשחקן, אבל אנחנו חיים בתקופה ייחודית ודרושה אחריות".