הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

20 שחקני צ'כיה יכללו בסגל לישראל

דובר היריבה אישר. שילהאבי: "נוכל להקשות גם במצב הזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.10.20 - 18:28

נבחרת ישראל אמנם מגיעה למשחק מחר (ראשון, 21:45, ישיר ב-5SPORT) במצב רוח לא שמח במיוחד אחרי האכזבה הקשה מההפסד לסקוטלנד ביום חמישי, אך היריבה נבחרת צ'כיה במצב הרבה פחות טוב בהתחשב בסגל שהיא יכולה להעמיד. ההתאחדות הצ'כית הודיעה הבוקר כי שלושה משחקני הנבחרת אובחנו כחיוביים לקורונה, ועוד 16 קיבלו תוצאות גבוליות, וירוסלאב שילהאבי המריא עם תשעה שחקנים לארץ.

שילהאבי דיבר במסיבת עיתונאים וגם דובר ההתאחדות הצ'כית סיפר ש-20 שחקנים יעמדו לרשותם. 9 שכבר נמצאים בארץ ועוד 11 שיגיעו מחר מקפריסין. 3 שחקנים נמצאו חיוביים ולא ימריאו לישראל.

"כמו שאתם יודעים הגענו רק עם תשעה שחקנים, מחר יצטרפו עוד תשעה לאחר שנגלה שבדיקות הקורונה שלהם שליליות", דיווח דובר ההתאחדות הצ'כית. "נתקלנו בבעיות, אבל אנחנו פה ושמחים להגיע. שמח שהשחקנים שנשארו בקפריסין הם אלה שיצטרפו אלינו, הם עברו בדיקת קורונה ונמצאו שליליים".

"אנחנו מצפה ליריבה קשה, צפינו במשחקים שלה", אמר בנוסף הדובר על נבחרת ישראל. "נצטרך לסגור אותם, לא לתת להם לשחק את המשחק שלהם ולעשות כל מה שאפשר על מנת לנצח".

המאמן שילהאבי הודה: "שום דבר בהכנות לא סטנדרט ואני מקווה שנתמודד טוב עם הקשיים שתפסו אותנו. זה מאוד קשה, אנחנו באימון המסכם ויש לנו שמונה שחקנים ושוער, אבל צריך להתמודד עם זה. נעשה כל מה שצריך כדי שהשחקנים יהיו מוכנים".

"אנחנו נבחרת עם מוטיבציה גדולה ורצון ואנחנו מצפים שזה ימשיך גם מול ישראל. עדיין נוכל להקשות על ישראל ולמצוא את ההזדמנויות שלנו לניצחון", טען מאמן צ'כיה והוסיף: "היו לנו תוכניות אחרות, אבל יש לנו שחקנים חזקים ונצליח גם עם השינויים נצליח לבנות הרכב מנצח".

"היה לישראל משחק מעולה מול סקוטלנד", פרגן שילהאבי. "השחקנים שלה חזקים ורק חוסר מזל הכריע, אני בטוח שהם יתאוששו ויגיעו למשחק מחר עם הרבה מוטיבציה. זהבי ודאבור מעולים וזה יהיה קשה".