הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מפחיד כמה שזה רע". הארי מגווייר סופג אש

הבלם הורחק בדקה ה-30 בהפסד אנגליה. וגם: התגובות ברשת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.10.20 - 10:41

הארי מגווייר הופך אט אט לדמות הטראגית של העונה באנגליה. אם לא מספיקה ההרשעה שלו בתקיפה ביוון והיכולת הרעה במדי מנצ'סטר יונייטד, אמש (רביעי) שמו היה חתום על ההפסד של נבחרת אנגליה 1:0 לדנמרק בליגת האומות לאחר שספג צהוב שני ואדום אחרי 31 דקות בלבד.

"ההופעה הזו מסכמת את 4-6 השבועות האחרונים עבורו", סיכם פרשן סקיי ומגן מנצ'סטר יונייטד בעבר, גארי נוויל, "תקופה נוראית עבורו. היה לו מזל שהוא לא הורחק אחרי התיקול הראשון. זה היה בין צהוב לאדום. זה היה מהלך לא אחראי, תיקול מרושל"

חלוץ העבר כריס סאטון הוסיף: "הבטחון שלו התרסק לחתיכות וזה נורא כי אני חושב שיש לו כישרון. הוא שחקן טוב. אבל העונה הוא היה נוראי והוא צריך להראות שיש לו אופי כדי לחזור מזה". מגוויר, אגב, קיבל ב"מירור" את הציון 4 ונכתב שהוא "נראה שבור".

"זו היתה אחת ההופעות הגרועות ביותר של שחקן במדי אנגליה", טען כתב אולביר קאי מהאתלטיק, "מפחיד כמה שזה היה רע. מצוין בלסטר, סביר במנצ'סטר יונייטד בעונה שעברה, מעבר למזעזע עד כה העונה. נראה שמה שקרה במיקונוס התיש אותו לגמרי".

הפרשן המוערך ושחקן לסטר לשעבר, גארי ליניקר, דווקא יצא להגנתו של הבלם: "נראה שכולם נגד הארי מגווייר כרגע. זמנים קשים, עם זאת, הופכים אותנו לחזקים יותר".

ברשת דווקא לא ריחמו על מגווייר: