הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הרבה נבחרות חולמות על שחקן כמו קיין"

סאות'גייט החמיא לחלוץ שיערוך הופעה 50 בנבחרת מול בלגיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.20 - 10:57

מחר (ראשון) תתארח נבחרת אנגליה אצל בלגיה במסגרת ליגת האומות. החבורה של גארט סאות'גייט נראו מצוין במשחק הידידות האחרון בו ניצחו 0:3 את אירלנד. בעוד הארי קיין ישב על הספסל לאורך כל ההתמודדות, המאמן החמיא לשחקן מאוד לפני המשחק בליגת האומות.

"יכולות הכיבוש שלו בנבחרת פנומנלית", אמר מאמן נבחרת שלושת האריות,  שסימן אותו ככלי המרכזי לניצחון: "אתה תמיד יודע שכאשר אתה מגיע למשחק עם שחקן כמוהו וכמו ראחים סטרלינג, אנחנו מהווים איום אדיר על השער של היריבה. כלי שהרבה נבחרות היו חולמות עליו".

לצד יכולות ההבקעה של קיין, סאות'גייט דיבר גם על הבישולים הרבים שחלוצה של טוטנהאם מספק במיוחד מאז פתיחת העונה: "נראה שאנשים שמים לב לזה יותר, אבל הוא תמיד היה מוסר מצוין, הוא יודע לסדר מצבים באותה האיכות בה הוא יודע לסיים מול השער ואת זה הוא כמובן עושה בצורה מדהימה".

מנגד, נבחרת בלגיה, אשר נמצא במקום הראשון בבית, מחפשת נקמה, אחרי שאת ההפסד היחיד שלה רשמה מול נבחרת אנגליה ב-1:2 של הבריטים. הנבחרת של רוברטו מרטינס מגיעה להתמודדות בצל הביקורת על ההופעה שלה במשחק הידידות מול שוויץ, אותו היא ניצחה 1:2.

דריס מרטנס, שהצטרף לנבחרת רק אחרי המשחק מול שוויץ דיבר על כך: "שמעתי הרבה דעות שליליות לגבי משחק הידידות האחרון, אני חושב שיש הרבה נקודות חיוביות מהניצחון. זה משחק שטוב לעתיד ולשחקנים שרואים פחות דשא".