הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דרידה: "רוצים ללחוץ שוב את ישראל"

קפטן צ'כיה לקראת מחר. המאמן שילהאבי: "נצטרך לאלתר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.20 - 18:08
דרידה. בא ללחוץ
דרידה. בא ללחוץ
תחילת כתבה

נבחרת צ'כיה תארח מחר את ישראל בפלזן, במסגרת המחזור החמישי בליגת האומות. במפגש הקודם של הנבחרות בסמי עופר הצ'כים ניצחו 1:2, והם מדורגים במקום השני בבית 2, עם שש נקודות, אחת מעל ישראל וארבע מתחת למוליכה צ'כיה.

הקפטן הצ'כי, ולדימיר דרידה, אופטימי לגבי הסיכויים לסיים במקום הראשון בבית: "יש לנו סיכוי. ניתן הכל בשני המשחקים כדי לנצח ונראה מה יקרה הלאה", על העובדה שהמשחק משוחק בפלזן, העיר שבה גדל, אמר: "האווירה בפלזן מדהימה, ואני מרגיש המון ביטחון כי זה המגרש הביתי וברור שזה עוזר לשחק פה כי אני מכיר את המגרש ותמיד נהנה לשחק פה".

בנוגע לישראל, אמר דרידה: "ננסה לשחק את אותו משחק כמו הפעם הקודמת. חשוב להיות אקטיביים ובבית ננסה לשחק כמו 60 הדקות הראשונות מול ישראל שממש לחצנו אותם. כשהיינו פחות אקטיביים, ידענו שזו עלולה להיות בעיה והפעם נשתדל לבוא חזקים יותר בפן הזה ולשמור על זה לאורך המשחק".

מאמן הנבחרת ירוסלב שילהאבי, אמר לקראת המשחק: "ההכנות שלנו הלכו בדיוק כפי שתוכנן, שיחקנו מול גרמניה ועכשיו נגד ישראל. למי יש יתרון? אנחנו לא יודעים, נראה את זה על המגרש. אנחנו מאמינים מאוד שיש סיכוי לסיים ראשונים בבית, אבל אנחנו מודעים מאוד לזה שלא הכל בידיים שלנו. אנחנו צריכים לנצח ולקוות שסקוטלנד תאבד נקודות, אבל אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו".

המאמן סירב להתייחס לאם יהיו שינויים מההפסד נגד גרמניה: "הכל ברור לנו מאוד, אתם תדעו מחר ואתם יכולים לצפות שזה יהיה שונה ממה שהיה נגד גרמניה. זה עצוב שחלק מהשחקנים שלנו חסרים, אבל כולם נשארים ממי שזימנו וזה תמיד טוב. חייבים להשלים עם זה שזה המצב בתקופה הזאת ונצטרך לאלתר קצת".

"לשחק בלי קהל זה קצת קשה", סיכם שילהאבי. "אבל אני מאמין שישראל תשחק כמו ששיחקה אצלה בבית. יש להם יתרון קל מהמשחק הקודם והוא שהם מכירים אותנו יותר טוב. המשחק של סקוטלנד מול ישראל היה מצוין, וההבדל בין הפסד לניצחון דק".