הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ריקוד היסטורי": בספרד התמוגגו מ-0:6

בתקשורת העולמית החמיאו ללה רוחה, וקטלו את לב וגרמניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.20 - 06:55

ספרד רשמה אמש (שלישי) את אחד המשחקים הגדולים ביותר שלה, כשהביסה 0:6 את גרמניה וסביליה. וכיאה למשחק היסטורי, בתקשורת הספורט הספרדית והעולמית לא נשארו אדישים, וסיפקו כותרות בהתאם.

 • עוף טורס: ספרד הביסה 0:6 את גרמניה
 • ראמוס נפצע בשריר הירך האחורי, גם קנאלס נפצע
 • נוייר: "לא היתה הנהגה ותקשורת בנבחרת"
 • לואיס אנריקה: "זה היה משחק מושלם"
 • "ספרד הייתה המכבש", נכתב בכותרת של "אס". "הנבחרת רקדה, שטפה, הכתה וירקה על גרמניה בניצחון הכי גדול בהיסטוריה שלה ועלתה לפיינל פור" בכותרת העיתון המודפס נכתב: "כיסוח היסטורי". גם ב"מארקה" החמיאו: "תצוגה היסטורית בדרך לפיינל פור. הנבחרת של לואיס אנריקה מחצה את גרמניה בלילה גדול".


  "ריקוד היסטורי", קרא שער "מונדו דפורטיבו". "לה רוחה גרמה לתבוסה הכי גדולה אי פעם של גרמניה במשחק רשמי". שער "ספורט" קרא: "בגדול! ספרד רשמה משחק ענק ועלתה לליגת האומות אחרי תצוגת שערים היסטורית מול גרמניה".


  בבילד, המאמן יואכים לב ספג אש: "זה אסון של יוגי", נכתב אחרי המשחק, על התבוסה שעלולה לעלות לו בכסאו. בפרנקפורטר אלגמיין נכתב: "גרמניה קרסה בליגת האומות". ב"די ולט" לא ריחמו: "גרמניה הושפלה עד העצם בספרד".

  גם ברחבי העולם לא נשארו אדישים למשחק, וב"ל'אקיפ" נכתב: "איזו סטירה!". ב"גאזטה דלו ספורט" האיטלקי החמיאו ללה רוחה: "ספרד פירקה את גרמניה עם שישה שערים, זעם אדום בדרך לפיינל פור". וב"סקיי ספורט" הניצחון תואר כ:"ספרד מחצה את גרמניה". ב"רקורד" הפורטוגלי הסתכלו על התוצאה ההיסטוריה: "ספרד השפילה את גרמניה בתבוסה הגדולה בתולדותיה".