הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מגן עדן לגיהנום בטורינו": הבלגים כואבים

המהפך האדיר של צרפת השאיר את התקשורת הבלגית המומה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.10.21 - 01:04

שלוש שנים חלפו מאז אחד הרגעים הכואבים בתולדות הכדורגל הבלגי, אז הנבחרת הודחה בחצי גמר גביע העולם אחרי הפסד 1:0 לצרפת. היום (חמישי), נרשם רגע כואב נוסף, כשהשדים האדומים הפסידו 3:2 לאותה הנבחרת ואיבדה את הסיכוי לזכות בגביע האומות. אמנם זה לא קרה כשהגביע הנחשק ביותר עמד על הפרק, אבל הדרך שבה זה קרה, ריסקה את לבבות הבלגים לרסיסים.

"סיוט חדש אחרי התמוטטות", נכתב ב"ספורצה" הבלגי, שהמשיך במילים כואבות: "אחרי מחצית ראשונה נהדרת, היה נדמה שהבלגים בדרך לגמר. אחרי קצת זמן זה התהפך לגמרי. אחרי ההפסד בחצי הגמר לצרפת ב-2018, השדים האדומים חוו עוד הפסד נוראי לכחולים".

התקשורת הצרפתית נהנת להתגרות ולהתנשא על התקשורת בבלגיה, כשלפני המשחק הם ציינו כמה מ"הישגיהם" של השדים: "מקום ראשון בדירוג פיפ"א", "שלטנו בכדור יותר מול צרפת בחצי גמר המונדיאל ב-2018", ועכשיו, אחרי המשחק הם גם הוסיפו: "שלטנו במחצית הראשונה נגד הצרפתים באוקטובר 2021".

"האט לצטה ניוז", אתר בלגי נוסף, הוסיף: "אפשר להגיד הרבה על החשיבות של ליגת האומות, אבל הארבע נבחרות שהגיעו לחצי גמר הראו כאילו יש בזה משהו. זה לא משחק מיותר מול 11 כלומניקים מאזרבייג'אן, אלא מפגש מול השכנה המעצבנת, צרפת. הזמדנות לסגור חשבון. פשוט לא ידענו קודם כמה כואב זה יהיה".