הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ב"ש תשפר את ההצעה לרוקאביצה

במועדון מקווים לגשר על הפערים. יחזקאל יפתח נגד ארדה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.07.21 - 10:30

עם יתרון מבטיח של שני שערים מהמשחק הראשון בבולגריה, הפועל באר שבע תארח הערב (חמישי) את ארדה הבולגרית באצטדיון בפתח תקווה למשחק הגומלין כשזו שתעבור לשלב הבא צפויה לפגוש את שלאסק ורוצלאב הפולנית שתארח את ירבאן הארמנית אחרי שניצחה אותה בחוץ.

על פי האימון המסכם נראה שרוני לוי מתכנן רק שינוי אחד. שגיב יחזקאל שעוד לא נכנס לעניינים צפוי לפתוח במקומו של איתי שכטר, שבגילו לא יכול לפתוח בשלושה משחקים ברציפות. עד שיגיע חלוץ זר, השניים יעשו בינהם רוטציה.

עוד בנוגע לחלוץ, רוני לוי נתן אור ירוק לצירוף ניקיטה רוקאביצה ומחכה לדעת אם אלונה ברקת תצליח להגיע איתו להסדר כספי. הבעלים לוקחת בחשבון שעד שיימצא חלוץ, הוא אולי יצטרך לשהות בבידוד לתקופה ועד שייכנס לעניינים, העונה כבר תתחיל. לכן, רוקאביצה עלה מחדש על הפרק. עם זאת, ברקת לא מתכוונת לעמוד בדרישות השכר של החלוץ - 350 אלף דולר לשנתיים ומוכנה להציע סכום גבוה לחוזה לעונה אחת עם אופציה להמשך ההתקשרות.

על פי ההערכות, כ-7,000 אוהדים ילוו את הקבוצה לאצטדיון בפתח תקווה. רוני לוי, שחושש משאננות, הוציא את השחקנים לבית מלון לפני המשחק וחזר באסיפות על כך שהמשחק לא גמור ושמדובר ביריבה שיכולה להפתיע ולשנות את התוצאה מהמשחק הראשון. על פי התכנון המוקדם, דוידה פטרוצ'י ודור מיכה צפויים לקבל יותר מרבע שעה כדי להכניס אותם לכושר משחק טוב יותר לקראת השלבים הבאים והליגה שבפתח.

הרכב משוער: אריאל הרוש; איאד אבו עביד, איתן טיבי, מיגל ויטור, דוד קלטינס; מריאנו בריירו, רועי גורדנה, רמזי ספורי; אלטון אקולטסה, יוג'ין אנסה, שגיב יחזקאל.