הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש הרבה מקום לשיפור": קונטה מסכם בכורה

2:3 לטוטנהאם על ויטסה. האיטלקי: "יכולנו להרוג את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.11.21 - 08:13

עידן אנטוניו קונטה בטוטנהאם כבר התחיל. המאמן האיטלקי המוערך הוביל אמש (חמישי) את קבוצתו ל-2:3 מרתק על ויטסה של אלי דסה בלונדון במסגרת המחזור הרביעי של הקונפרנס ליג. הספרס הובילו כבר 0:3 אך נקלעו לצרות לאחר שספגו פעמיים ואיבדו את כריסטיאן רומרו בכרטיס אדום. בצד ההולנדי, שני שחקנים הורחקו לקראת הסיום.

אנטוניו קונטה אמר אחרי הבכורה שלו בטוטנהאם (2:3 על ויטסה): "לדעתי, יש לנו עוד הרבה מקום לשיפור בקבוצה, ובכל שחקן. אנחנו צריכים הרבה סבלנות בגלל שאנחנו צריכים לעבוד על הרבה אלמנטים - טקטיים, פיזים, וכמובן ששחקנים צריכים להבין מה אני רוצה. אני לא חושש מעבודה, אני יודע שדרכה אפשר להגיע ליעדים חשובים".

"אני לא אוהב שמשחקים משוגעים כאלה מתרחשים", הוסיף קונטה לאחר רכבת הרים של רגשות, "אני רוצה קבוצה יציבה וכשיש לך הזדמנות להרוג את היריב, אז אתה חייב להרוג. בוודאות, הקבוצה שלי הוכיחה שהיא היתה מחוייבת, וכמובן שלפעמים צריך לנצח גם אחרי שאתה סובל. זה היה ניצחון חשוב".

הניצחון העניק לספרס את המקום השני בבית הקונפרנס ליג, כשהיא עם 7 נקודות מ-12 אפשריות - אחת יותר מוויטסה. ראן ממשיכה להוביל את הבית עם 10 נקודות. התרנגולים יפגשו ביום ראשון הקרוב את אברטון בגודיסון פארק בבכורה של קונטה בפרמיירליג.