הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יצחקי: "ראיינו מספר מועמדים למשרת המאמן"

צפו במסע"ת של מכבי ת"א: "חלק מהם חוששים להגיע לארץ". דן גלזר ייעדר בעקבות פציעה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.11.21 - 19:05

ניצחון, והיא בשמינית גמר אירופי. מכבי תל אביב כינסה הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש נגד לאסק לינץ האוסטרית. הצהובים מוליכים כרגע את בית א' של הקונפרנס ליג בזכות הפרש שערים עדיף על יריבתם האוסטרית, כשלשני הצדדים 10 נקודות.

כאמור, במידה ותשאיר את שלוש הנקודות בבלומפילד מחר (חמישי, 22:00), תבטיח מכבי תל אביב את המקום בשמינית גמר הקונפרנס ליג - הישג פנטסטי שגם יבטיח הכנסה נאה במיוחד לצהובים. מי שייעדר מהמשחק הוא דן גלזר שסובל מפציעה בברך.

ברק יצחקי, מאמנה הזמני של מכבי ת"א שפך אור בנוגע לתהליך החיפוש אחר איש קבוע על הקווים של הצהובים: ""אנחנו מחפשים את הפרופיל המתאים למכבי ת"א. חלק מהמועמדים כבר עברו ראיונות. אנחנו בהתליך מאוד אינטנסיבי כדי למצוא מאמן. ברגע שנמצא מאמן אחזור לתפקיד שלי. חלק מהמאמנים חוששים להגיע בגלל בעיות בטחוניות וקורונה. מיטש גולדהאר וג'ק אנגלידיס מעורבים".

יצחקי הוסיף בנושא: "יכול להיות שבקרוב יגיע מאמן. יש עניינים שלא תלויים רק בנו בדרך, אבל אנחנו עובדים על זה מאוד קשה".

המאמן התייחס לפגרה הארוכה של שחקניו שתגיע בחמישי לסיומה אחרי שלושה שבועות: "הייתה פגרת שזרוע של שבוע ואנחנו בין המדינות היחידות שעושות זאת, זה בסדר, אבל לא אידיאלי אחרי תקופה ארוכה אבל היה לנו זמן לעבוד ולנוח - מנטלית וגופנית".

על היכולת של קבוצתו מאז הגיע: "מהמשחק הראשון אמרתי שצריכים להסתכל ממשחק למשחק ולהחזיר את הביטחון לשחקנים. היו לנו משחקים די טובים וראיתי שיפור, אבל אנחנו צריכים להמשיך. זה עדיין לא איפה שאני רואה את מכבי תל אביב והדרך בה היא משחקת, יש לנו עוד הרבה עבודה כדי להגיע לשם וצריכים לעשות את זה ביחד".

יצחקי דיבר על תחושותיו האישיות לקראת ההתמודדות שעשויה להסתיים בהישג היסטורי של הצהובים: "זה משחק חשוב, אנחנו יכולים לעשות הישג שאני לא חושב שהיה כמותו בכדורגל בישראלי - להגיע לשלב כזה במפעל אירופי וזה באמת כבוד. אני מאוד שמח שאני זוכה להיות במעמד הזה ואני מקווה שנעשה את העבודה על המגרש ושנצליח להשיג את מטרה שאנחנו מכוונים אליה".

גם מגנה הימני של הצהובים, אנדרה ג'ראלדש  התכונן למפגש החשוב: "זה משחק מאוד חשוב כמו כל משחק, אבל זה משחק שיכול לתת לנו הזדמנות לעלות שלב ואנחנו רוצים להשיג את הניצחון מחר ולהעפיל".

הפורטוגלי התייחס לעבודה עם מאמנו הזמני:"היו לנו כמעט שלושה שבועות לעבוד עם ברק. הוא מביא רעיונות חדשים, כמו כל מאמן. היה לנו זמן להבין מה הוא רוצה מאיתנו ואני חושב שכולם מוכנים להראות את זה על המגרש ואנחנו מוכנים ויודעים מה אנחנו צריכים לעשות".

על לחץ המשחקים הקרוב שכולל תשעה משחקים בחודש הקרוב: "יש לנו משחק חשוב גם בראשון אבל מתרכזים אך ורק במשחק הקרוב. כשאתה במסגרת אירופית יש לך עוד משחקים לשחק. אנחנו מקצוענים ונגיע מוכנים גם לכאן וגם לכאן".