ירוק בעיניים: מי השחקן הכי מבוקש בחיפה?

הפתעה בהרכבי ליגת החלומות של אלטושלר שחם. הצטרפו עכשיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.19 - 18:26
תחילת כתבה

ארבע ימים נותרו עד לפתיחה הרשמית של "ליגת החלומות" של אלטשולר שחם, וכבר למעלה מ-40,000 גולשים הבטיחו את מקומם ובנו את נבחרת החלומות שלהם. חושבים שאתם תהיו המאמנים הבאים של הכדורגל הישראלי? הצטרפו עכשיו למשחק הכי לוהט של הקיץ ואולי תזכו ברכב חדש ונוצץ.

אבל עוד לפני כן, אספנו בשבילכם כמה נתונים מעניינים מהשבוע החולף שיגרמו לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם מבטיחים לשחקן כזה או אחר מקום בהרכב. אחרי שבדקנו מי השחקנים הפופולאריים ומי אלה שלא מקבלים את הקרדיט מהגולשים, ננסה להתמק בקבוצה אחת בלבד. הפעם, הגיע תורה של מכבי חיפה.

בדקנו את סדר השחקנים הנבחרים ביותר בשורות הירוקים עד כה ונתקלנו בכמה הפתעות. בראש הרשימה עומד ניקיטה רוקאביצה, השחקן הנבחר ביותר במועדון, שכבר הוכיח את עצמו בליגת החלומות של העונה שעברה. מיד אחריו נמצאים ארנסט מאבוקה ודולב חזיזה, הרכש החדש, כשירדן שועה נמצא רק במקום החמישי.

גם צ'ארון שרי קיבל את המקום ב-11 של הירוקים, כשנבחר שביעי ומי שקיבל את המקום האחרון בהרכב הוא מוחמד עוואד, שלמרבה ההפתעה נכנס בקושי לרשימה. את שאר ההרכב משלימים גיא חיימוב, יובל אשכנזי, עאיד חבשי, עופרי ארד, וסאן מנחם. 

בניגוד אליהם, אלה שנותרו מחוץ ל-11 של מכבי חיפה הם עוד אחד מהרכישות האחרונות, יאניק ווילדסחוט, שעדיין לא הותיר רושם על הקהל של מכבי חיפה. בנוסף, אליסון דוס סנטוס שילם את המחיר על העונה החולפת ונשאר בחוץ, יחד עם נטע לביא מקסים פלקושצ'נקו ורמי גרשון.