הקבוצה של גוטמן

רגע לפני פתיחת ליגת העל, גם מאמן הנבחרת לשעבר הצטרף ללמעלה מ-40 אלף גולשים בליגת החלומות של אלטשולר שחם. שני נציגים למכבי ת"א, הפועל ב"ש ואפילו לחדרה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.08.19 - 20:13
תחילת כתבה

שלושה ימים נותרו עד לפתיחה הרשמית של "ליגת החלומות" של אלטשולר שחם, וכבר למעלה מ-40,000 גולשים הבטיחו את מקומם ובנו את נבחרת החלומות שלהם. חושבים שאתם תהיו המאמנים הבאים של הכדורגל הישראלי? הצטרפו עכשיו למשחק הכי לוהט של הקיץ ואולי תזכו ברכב חדש ונוצץ.

אל הטירוף הצטרף גם מאמן נבחרת ישראל לשעבר אלי גוטמן, שניצל את חוקי הפורמט ובחר שני שחקנים מחמש קבוצות שונות, וגבי קניקובסקי אחד ממכבי נתניה. גוטמן כנראה מאמין גדול בבנו אורי, שמאמן העונה את הפועל חדרה, ונתן את הקרדיט בין הקורות לאוסטין אג'ידה ובקישור לאליאל פרץ. מקבוצתו האחרונה שאימן, מכבי חיפה, גוטמן לקח את עאיד חבשי וניקיטה רוקאביצה, החלוץ הפופולרי של הקבוצה.

שני נציגים גם לאלופה מכבי תל אביב בהרכב, אנריק סאבוריט ושחר פיבן, שינסו לשמור על רשת נקייה ולהעניק נקודות יקרות. מבית"ר ירושלים, אולי הקבוצה הכי מרשימה של הקיץ, ניתן למצוא את שי קוסטנטין ופרדי פלומן. את הרשימה סוגרים שני נציגי הפועל באר שבע, הקשר עדן שמיר והחלוץ נייג'ל האסלביינק.

מה אתם חושבים על ההרכב של אלי גוטמן? טקבקו את הבחירות שלכם.