רוצה עוד תואר: דני אלבס בסגל לטוקיו

המגן המעוטר (38) נכלל ברשימה של ברזיל. גם מלקום בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.21 - 18:29
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

נבחרת ברזיל תקווה להגן על התואר שלה כאלופה אולימפית בכדורגל בטורניר שייערך כחלק מהמשחקים האולימפיים בטוקיו. היום (חמישי) פרסם המאמן אנדרה ז'רדין את הסגל שלו, וכלל ברשימה את השחקן המעוטר ביותר בעולם - דני אלבס.

המגן הוותיק בן ה-38 משחק כיום בסאו פאולו, וזכה לאחרונה בעוד תואר קבוצתי, אליפות המחוז של מדינת סאו פאולו. אלבס רוצה כמובן להמשיך להניף תארים ויקווה לזכות עם ברזיל בגביע אולימפי שני ברציפות (ואי פעם). הוא כבר זכה איתה פעמיים בקופה אמריקה ופעמיים בגביע הקונפדרציות, וכן בעוד תארים רבים עם ברצלונה, סביליה, פ.ס.ז' ויובנטוס.

אלבס הוא כמובן אחד משלושה שחקנים חריגי גיל, שכן מותר שלושה בסך הכל שהם מעל 23. השניים הנוספים הם דייגו קרלוס (28) הבלם של סביליה וכן סנטוס (31) השוער של אתלטיקו פרנאאנסה. ישנם מספר שחקנים בני 24 שלא נחשבים חריגי גיל שכן בתקופת המוקדמות הם היו בשנתון הנכון, ומותר להכליל אותם בסגל. אחד מהם הוא מלקום, שחקנה של זניט סנט פטרסבורג.

הסגל המלא:
שוערים: סנטוס (אתלטיקו פרנאאנסה), ברנו (גרמיו).
הגנה: דני אלבס (סאו פאולו), גבריאל מנינו (פלמייראס), גילהרמה ארנייה (אתלטיקו מיניירו), נינו (פלומיננזה), גבריאל (ארסנל), דייגו קרלוס (סביליה).
קישור: דגלאס לואיז (אסטון וילה), גימראייש (ליון), מתאוס הנריקה (גרמיו), גרסון (פלמנגו), קלאודיניו (ברגנטינו).
התקפה: מלקום (זניט סנט פטרסבורג), אנתוני (אייאקס), פאוליניו (לברקוזן), מתאוס קוניה (הרטה ברלין), פדרו (פלמנגו).

הלו"ז של ברזיל במשחקים האולימפיים: משחק מול גרמניה ב-22 ביולי (יום אחד לפני טקס הפתיחה), משחק מול חוף השנהב ב-25 ביולי ומשחק מול ערב הסעודית ב-28 ביולי.