הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עשויה מחומר של אלופים": כך חגגה משפחת סמברג

כתבנו ליווה את הוריה ואחיותיה של מדליסטית הארד מהמשחקים האולימפיים בטוקיו ברגעים הגדולים שלאחר הזכייה. מההופעה בערוץ הילדים ועד הפודיום בבירת יפן - צפו בכתבה

עדי הרשליקוביץ
עדי הרשליקוביץ  25.07.21 - 04:30

זה בוודאי היה היום המרגש ביותר בחיי משפחת סמברג, שראתה את אבישג בת ה-19 נכנסת להיסטוריה. לוחמת הטקוואנדו הפכה לישראלית ה-10 שזוכה במדליה אולימפית והצעירה מכולן.

כתבנו עדי הרשליקוביץ' היה בבית המשפחה בגדרה, שהפך לרגע אחד למקום הכי מבוקש בישראל. אין דבר שאנחנו אוהבים יותר מגאווה לאומית וכולם רצו להבין ולראות מהיכן הגיעה הספורטאית הנפלאה הזאת, שהפכה את כולנו לרגע לאוהדי טקוואנדו מושבעים.

את ההתרגשות על פניה של נילי סמברג, אמא של אבישג, אי אפשר היה לפספס בעת שבתה קיבלה את מדליית הארד. על הקשר המיוחד שלהן אפשר היה להבין מיד בסיום התחרות, בראיון של הלוחמת הצעירה. "כבר בגיל 11 היא אמרה שהיא רוצה להיות על הפודיום באולימפיאדה. אתה אומר לעצמך 'טוב, הילדה קצת חיה בסרט, אבל בסדר נפרגן לה', אמרה נילי.

אבישג, שכבר בגיל 13.5 הבטיחה שתגיע לאולימפיאדה בתכנית בה השתתפה בערוץ הילדים, עמדה בהבטחה ובגדול. סוד הקסם שלה? אם תשאלו את הסבתא, זה פשוט: "היא הולכת עד הסוף, כסאח, מרוקאית". לצד הדובי הוורוד הענק, חדרה של אבישג מלא במדליות בהן כבר הספיקה לזכות. כעת, תצטרף המדליה היקרתית מכולן.