הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ספיצ'קוב ויואב כהן שמרו על המקום ה-5

הסטטוס קוו נשמר ביום השיוטים השני. קקון במקום ה-31

שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לטוקיו
שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לטוקיו  26.07.21 - 11:34

אחרי יומיים בנמל אנושימה, השייטים הבכירים שלנו, יואב כהן וקטי ספיצ'קוב נמצאים עדיין בעמדה של מדליה, כאשר שמרו היום (שני) על המקום החמישי הכללי, בתום שישה שיוטים בדגם RSK במשחקים האולימפיים בטוקיו.

ספיצ'קוב סיימה במקום השביעי את השיוט הרביעי, במקום ה-10 בשיוט החמישי (החלש ביותר שלה עד כה) ולאחר מכן הגיעה למקום השלישי בשיוט השישי. לפיכך היא ניצבת במקום החמישי הכללי עם 37 נקודות. שארלין פיקון הצרפתיה מובילה עם 23 נקודות. סגנית אלופת העולם מרוחקת 14 נקודות ממדליה, לפני זריקת השיוט החלש ביותר.

יואב כהן סיים במקום ה-7 את השיוט הרביעי והחמישי ושמיני בשיוט השישי, כשהוא מדורג חמישי עם 42 נקודות שליליות. המוביל בתחרות הוא ההולנדי קיראן באדלו עם 22 נקודות בסך הכל, כאשר המרחק של כהן מהמקום השלישי הוא 12 נקודות, לפני זריקת השיוט החלש. "כהן נותן יציב עם שלוש תוצאות סבירות ביום של רוחות לא יציבות בעוצמה בינונית מכיוון החוף", אמר מאמנו גור שטיינברג, "היכולת שלו מצוינת וקרוב מאוד למדליה. אני מאמין שזה אפשרי".

גולשת הלייזר, שי קקון, פתחה את היום השני במקום ה-38 בשיוט הראשון ולאחר מכן התאוששה עם מקום 18 בשיוט השני. שתי התוצאות הציבו אותה במקום ה-31 בדירוג הכללי.