הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הופעה מכובדת: מקום 8 לשליחים ב-4X100

גורבנקו, גולדפאדן, כהן גרומי ומורז רשמו 3:44:77 בהופעה היסטורית במקצה המעורב בטוקיו. הנבחרת הבריטית זכתה במדליית הזהב, סין במקום השני, ארד לאוסטרליה.

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.07.21 - 06:01
תחילת כתבה

הישג מכובד למשלחת הישראלית בבריכת השחייה. הבוקר (שבת) סימה נבחרת השליחים 4X100 מטרים מעורב מיקס (גם במינים וגם בסגנונות השחייה) במקום השני במקצה הגמר בתחרות השחייה באולימפיאדת טוקיו 2020. אנסטסיה גורבנקו (גב), איתי גולדפאדן (חזה), גל כהן-גרומי (פרפר) ואנדי מורז (חתירה) סיימו את המשחה בזמן של 3:44:77.

"שחינו לא רע בכלל", התרגש כהן-גרומי בסיום והוסיף: "זה גמר ראשון וזאת אווירה שונה בבריכה, לא ידענו מה הולך לקרות אבל נתנו ביצוע לא רע בכלל". מורז אמרה: "אני מרוצה מאוד מההופעה הישראלית שלנו פה בטוקיו, עשינו מה שרצינו לעשות".

אנסטסיה גורבנקו, ששברה במשחקים האולימפיים את השיא הישראלי ב-100 מ' גב, התייחסה להופעה של המשלחת בטוקיו: "זאת חוויה גדולה ועבור רובנו זאת האולימפיאדה הראשונה, עכשיו אנחנו מחכים לפריז. זאת הייתה הזדמנות מעולה עבורי להתכונן לאולימפיאדה הבאה ואני מחכה לזה בקוצר רוח".

נבחרת בריטניה סיימה ראשונה וקבעה שיא עולם חדש אחרי שקטפה את הזהב עם 3:37:58. הבריטים הקדימו את הסינים שרשמו 3:38:86 בדרך למדליית הכסף. אוסטליה במקום השלישי.

גורבנקו: "חוויה גדולה עבורנו" >>