הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עבדתי 17 שנה בשביל זה. יוצאת מרוצה"

זליקמן אחרי העלייה לגמר: "אין הרגשה כזו בעולם. מרגש"

שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לטוקיו
שירי אלג'ם, שליחת ערוץ הספורט לטוקיו  06.08.21 - 12:33

ניקול זליקמן נתנה היום (שישי) הופעה מרשימה במוקדמות ההתעמלות האומנותית והבטיחה את מקומה בגמר שייערך מחר. המתעמלת הישראלית סיימה בתוך העשירייה הראשונה, במקום ה-8, והיא תצטרף ללינוי אשרם.

המעמלת הישראלית סיימה את המוקדמות עם תוצאות של 24.350 בחישוק, 25.500 בכדור, 24.950 באלות ו-21.100 בתרגיל הסרט. בסך הכל צברה זליקמן תוצאה של 95.900, שכאמור הספיקה לה כדי להיכנס לגמר.

ניקול זליקמן סיכמה את השלב הראשון: "אני יוצאת מרוצה מהמוקדמות, אני אתן את כל כולי מחר. אני יודעת מי אני ומה אני. אני רוצה להודות לכל מי שתמך בי בדרך הזאת. נפל לי האסימון שאני באמת במשחקים האולימפיים, כי עד עכשיו לא באמת הבנתי איפה אני נמצאת".

"עבדתי בשביל זה 17 שנה", המשיכה המתעמלת, "בסוף הגענו לפה, זה מרגש ומספק. אין הרגשה כזו בעולם. אני נותנת לגוף להתאושש, לא אשנה כלום ואבוא עם דף חדש למחר בלי לחשוב על מה שהיה. תראו מחר ניקול חופשייה ואחת שנהנת מהרגע, אבל באמת נהנת מהרגע".

בינתיים, ישנה שמחה ענקית באיגוד ההתעמלות בעקבות הגמר ההיסטורי: "אנחנו מרוצים ששתיהן עמדו במשימה להעפיל לגמר. לינוי וניקול הוכיחו שוב שהן שייכות לטופ העולמי. עבור שתיהן אלו משחקים ראשונים, וההתרגשות גדולה. אנחנו מקווים שהן יעמדו בלחץ הגדול, ויעשו מחר את מה שהן יודעות".

כנרת צדף, יו"ר איגוד ההתעמלות: "לינוי וניקול נתנו היום פייט מטורף. מדובר במתעמלות מדהימות שעשו היסטוריה בענף ההתעמלות האמנותית ופעם ראשונה ששתי מתעמלות ייצגו את המדינה בגמר רב קרב אולימפי. איגוד ההתעמלות מלווה את שתיהן לאורך שנים רבות וגאה בהן על ההשקעה הרבה. מחר זה היום הגדול וכולנו מחזיקים להן אצבעות, מאמינים בהן ובמאמנות שלהן איילת זוסמן ואלה סמופלוב ומאחלים להן הצלחה רבה. איחולי הצלחה גם לנבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית שתתחרה מחר במוקדמות קבוצתי הרב קרב".