הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קבלת פנים שלא אשכח כל החיים": לינוי אשרם נחתה בישראל

עטורה בניצחון, מדליסטית הזהב חזרה הביתה: בנתב"ג אמרה המתעמלת - "ההתרגשות שלנו עדיין בשמיים, חייבת להודות למאמנות שלנו, זו אחת החוויות ההזויות שהיו בחיי"

מערכת אתר ערוץ הספורט (צלם: אלן שיבר)
מערכת אתר ערוץ הספורט (צלם: אלן שיבר)  11.08.21 - 10:12
תחילת כתבה

מדליסטית הזהב חוזרת לארץ: לינוי אשרם נחתה הבוקר (רביעי) בישראל, לאחר שסיימה ראשונה בתחרות ההתעמלות האמנותית באולימפיאדת טוקיו, וחזרה עם זהב שלישי לישראל אי פעם במשחקים האולימפיים. המתעמלת הגיעה לנמל התעופה בן גוריון וזכתה לקבלת פנים חגיגית ומיוחדת.

גם הנבחרת ההתעמלות של ישראל זכתה לקבלת פנים מיוחדת בנמל התעופה בן גוריון. הבנות שסיימו במקום השישי בגמר הקבוצתי הודו לעשרות החברים והאוהדים שהגיעו כדי לקבל אותן.

לינוי אשרם עלתה על הדוכן ואמרה: "זו אחת החוויות הכי הזויות שהיו לי בחיים. את קבלת הפנים הזאת אזכור לכל החיים. אני רוצה להגיד תודה לכל מי שבירך והגיע לקבל אותנו פה בנתב"ג. ההתרגשות שלי ושל ניקול עדיין בשמיים. אני באמת חייבת להגיד תודה ענקית למאמנות שלנו אלה ואיילת והן חלק עצום מההצלחה שלנו, ובעצם כל ההצלחה. אנחנו מודים לצוות הרפואי וכל מי שתמך".

אשרם המשיכה ואמרה: "אני מודה לנותני החסות שלי, רב בריח, בנק הפועלים, אולווייז ואדידס שתמכו בי מהרגע הראשון. שמחות להגיע לארץ ולקבל כזה חום ואהבה, לא דבר מובן מאליו שקיבלנו קבלת פנים כזו מדהימה".

ניקול זליקמן, שסיימה שביעי את התחרות, נראתה מחויכת ונרגשת והוסיפה: "תודה גם לנותני החסות שלי בנייני העיר הלבנה וסוזוקי ולאגודת מכבי ת"א ומכבי ישראל. ותודה לכם - אתם הקהל הכי מדהים שיצא לנו לבקש. אל אל ישראל".

כנרת צדף, יו"ר האיגוד: "איגוד ההתעמלות כל כך גאה בהישגי המתעמלות/ים והמאמנות/ים שהביאו המון כבוד למדינת ישראל וגאווה לאומית, עם ביצועים מדהימים במשחקים האולימפיים כשבשיאם – שתי מדליות זהב. כמי שמלווים את המתעמלות/ים והמאמנות/ים לאורך כל הדרך, חווינו יחד איתם את האתגרים והקשיים בייחוד בשנה וחצי האחרונות בצל הקורונה ודחיית המשחקים".

"כולם עבדו מאד קשה וזה הזמן לומר תודה לכל חברי המשלחת הישראלית לטוקיו: לינוי אשרם והמאמנת איילת זוסמן, ארטיום דולגופיאט והמאמנים סרגיי וייסבורג ואנדריי גרינבנוב, אלכס שטילוב, ניקול זילקמן והמאמנת אלה סמופלוב, מתעמלות הנבחרת הקבוצתית: אופיר דיין, יאנה קרמרנקו, נטלי רייץ יוליאנה טלגין וקארין וקסמן עם המאמנת הראשית אירה ויגדורצ׳יק והמאמנות רחלי פייגה ויגדורצ'יק ונועה קדוש, ליהיא רז עם המאמנת שליוותה אותה בתחרות שיר סולומון והמאמנת האישית מורן קלפנר. אין מספיק מילים להביע את רגשותינו והערכתנו לכולכם. זה הזמן גם לציין את כל השותפים לדרך - משרד התרבות והספורט, הוועד האולימפי, היחידה לספורט הישגי ומכון וינגייט. מדינת ישראל מצדיעה לכולכם. זה הזמן ליהנות מההצלחה. אוהבים אתכם".