הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נגיעה מעלייה, דקה 1: אזרבייג'אן-הצעירה 0:0

ניצחון יקרב את הנבחרת של ניס לפלייאוף העליה לאליפות אירופה 2015

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  03.09.14 - 17:00
שלוש נקודות, לא פחות. ישראל הערב באזרבייג'אן (אלן שיבר)
שלוש נקודות, לא פחות. ישראל הערב באזרבייג'אן (אלן שיבר)

שני ניצחונות. זה מה שהנבחרת הצעירה צריכה כדי להעפיל לפלייאוף העליה לאליפות אירופה עד גיל 21, שתיערך בקיץ הבא. בשעה זו (רביעי) ישראל מתארחת באזרבייג'אן וביום שלישי תארח בקפריסין את מקדוניה. 6 נקודות יזניקו את ישראל למפגש כפול מול יריבה בבית מקביל, על הכרטיס ליורו 2015.

  • גביע הטוטו נכנס למאני טיים: שידורים ישירים בערוץ הספורט

אתמול קיימה הנבחרת של מיכאל ניס את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול אזרבייג'אן, באיצטדיון דלגה בו נערך המשחק הערב. כאמור, ישראל נאבקת על המקום השני, כאשר בפסגה ניצבת נבחרת פורטוגל שתעפיל אוטומטית לטורניר.

"אנחנו עומדים בפני משימה לא פשוטה", אמר חלוץ גראסהופרס והנבחרת הצעירה, מונאס דאבור, "אנחנו מסוגלים לעשות את המשימה ומאמינים שיש לנו את כל הכלים לעמוד בה".

הצעירה נמצאת כרגע בעמדה לא רעה. היא מדורגת במקום השני בבית, עם 12 נקודות אחרי 6 משחקים, 6 פחות מפורטוגל אבל גם 3 נקודות יותר מאשר לשלישית נורבגיה, לה יש גם משחק עודף. ארבע הסגניות הטובות ביותר מבין 10 בתים יעלו לפלייאוף, כך שכל צבירת נקודות הופכת קריטית.

אם לשפוט לפי המשחק הקודם מול אזרבייג'אן, הרי שישראל פייבוריטית ברורה לקראת המשחק הערב. האזרים  התארחו באיצטדיון בנתניה בספטמבר 2013, למשחק שפתח את הקמפיין. ישראל התפוצצה עם 2:7 ענק והציתה את הדמיון. מאז ישראל הפסידה 3:0 בפורטוגל, ניצחה 1:3 בנורבגיה והשלימה ניצחון כפול עם הסקנדינבים עם 1:4 ענק במושבה. שלושה ימים אחר כך באיצטדיון בפ"ת הנבחרת הפסידה 4:3 לפורטוגל. במשחק האחרון ישראל ניצחה 0:3 במקדוניה.