מולר נגד לב: "לא מבין למה ההחלטה סופית"

הכוכב על ניפויו מהנבחרת הגרמנית: "אני עצבני. זה מוזר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.03.19 - 18:57
תחילת כתבה

הרוחות בגרמניה סוערות. אחרי שאתמול יצאה הודעה מטעם ההתאחדות הגרמנית על שחרור שחקני באיירן מינכן (תומאס מולר, מטס הומלס וג'רום בואטנג) מהנבחרת הלאומית, היום (רביעי) הגיעה התגובה החריפה של הקבוצה הבווארית.

תומאס מולר, שכבש 38 שערים ב-100 הופעות בנבחרת הגרמנית, מתקשה להבין את ההחלטה של יואכים לב: "ככל שאני חושב על זה, אני יותר עצבני על הדרך בה עשו את זה. אני לא מבין למה ההחלטה צריכה להיות סופית. הומלס, בואטנג ואני עדיין מסוגלים להשחק ברמה הכי גבוה בעולם, וכשיחקנו בנבחרת הצלחנו מאוד. אני אין לי מילים לתאר ההחלטה המוזרה הזו של המאמן הלאומי".

החלוץ של באיירן כועס גם על הפרסום המהיר של ההודעה: "זמן קצר אחרי שאנחנו גילינו על הניפוי, ההתאחדות הגרמנית הוציאה הודעה מוכנה לעיתונות, ולפי דעתי זה לא מכובד. אני גאה שלבשתי את מדי הנבחרת, ותמיד נתתי את כל כולי. תודה לאוהדים על התמיכה, אני לוחם ותמיד מסתכל קדימה".

"באופן רגיל אנחנו לא מגיבים להחלטות הצוות המקצועי של הנבחרת, אך הפעם אנחנו מפקפקים בתזמון ההחלטה ובנסיבות שהביאו אליה", נאמר בהודעה רשמית של אלופת גרמניה. במועדון לא מבינים מדוע ההחלטה פורסמה רק עכשיו, שלושה חודשים אחרי המשחק האחרון של הנבחרת: "העובדה שסיפרו את זה לשחקנים ולציבור שלושה חודשים באיחור, מרגיזה אותנו".

מולר, הומלס ובואטנג, ששיחקו יחדיו 246 משחקים בנבחרת הלאומית, עזרו למנשאפט לזכות בגביע העולם ב-2014, אך היו חלק מהכישלון הגרמני במונדיאל האחרון ברוסיה ובליגת האומות, וכעת הם נאלצים לשלם את המחיר על כך.

ההודעה על סיום תקופתם של השחקנים בנבחרת, מגיעה דווקא בתקופה בה באיירן נמצאת בכושר טוב, כשהיא נאבקת על האליפות ועל ליגת האלופות (בעוד שבוע הגומלין מול ליברפול), ולכן הבווארים תמהים על פרסומה.