יובה עדכנה: רונאלדו סובל מפציעה קלה בירך

יחמיץ את אייאקס? הכוכב, שנפגע במהלך המשחק של פורטוגל מול סרביה במוקדמות היורו והוחלף אחרי 30 דקות, אמר: "לא מודאג. אני מכיר את הגוף שלי ואחזור לשחק תוך שבועיים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.03.19 - 17:00
תחילת כתבה

ביובנטוס יכולים לנשום לרווחה. כריסטיאנו רונאלדו נפגע בשריר מיתר הברך במהלך ה-1:1 של נבחרת פורטוגל מול סרביה במוקדמות יורו 2020 ונאלץ לפנות את מקומו כבר בדקה ה-30, אבל לאחר המשחק הוא מיהר להרגיע וסיפר שיהיה כשיר רבע גמר ליגת האלופות מול אייאקס בעוד כשבועיים. גם ביובנטוס עדכנו כי מדובר בפציעה קלה, וכי מצבו יהיה תחת מעקב על מנת לבדוק את כשירותו לקראת המשחקים החשובים הבאים של הגברת הזקנה.

"אני לא מודאג מהפציעה", אמר רונאלדו, "אני מכיר את הגוף שלי ואוכל לחזור לשחק תוך שבועיים". הפורטוגלי דיבר גם על תוצאות התיקו מול אוקראינה וסרביה: "שיחקנו טוב בשני המשחקים האלה. מול סרביה זה היה אחד מאותם משחקים שבהם הכדור לא רצה להיכנס. הפנדל היה ברור. אם יש VAR בכל המסגרות האחרות, אז למה לא במוקדמות היורו? מי שמבין כדורגל יודע שלפורטוגל הגיע לנצח בשני המשחקים".

רונאלדו נפצע כשדהר באגף השמאלי כדי למנוע מהכדור לצאת לחוץ ומתח את השריר. זה היה המשחק השני בלבד שלו בנבחרת מאז המונדיאל. אחרי שקיבל מנוחה בקמפיין ליגת האומות של פורטוגל, כוכב יובנטוס חזר לנבחרת של פרננדו סנטוס במטרה להוליך אותה ליורו.

רונאלדו הגיע ליובנטוס בשביל מטרה אחת - לזכות בליגת האלופות. גם בגיל 34, הכוכב הפורטוגלי לא מראה סימני דעיכה ורק לפני שבועיים כבש שלושער אדיר ששלח את הביאנקונרי לרבע גמר האלופות עם ה-0:3 על אתלטיקו מדריד. למרות פערי הרמות הברורים בינם לאייאקס, אין ספק שהם יזדקקו לו בשיא.

יש לציין שליובנטוס יש מספיק זמן עד למשחק מול אייאקס, שייערך רק בעשירי באפריל. לפני שזה יקרה, לביאנקונרי מצפים שלושה משחקי ליגה - אמפולי, קליארי ומילאן - כשסביר להניח שהכוכב הפורטוגלי יזכה למנוחה ארוכה על מנת שיהיה כשיר בזמן.